ძაან გაუბრაზდა ზუროსი ცინცაძეზე ბოლო წუთებში სამიანი რო ისროლა , მაგრამ ბოლო წამებში რაც გააკეტა ყველამ ვნახეთ
ნუ ზუროსი რო დონეა და უმაღლესი კლასის სპეციალისტი მაგას ბევრი ლაპარაკი არ სჭირდება, არცერთი მწვრთნელის ხელში არ მახსოვს, პერიმეტრიდან სამქულიანებით ასეთი საშიში და ეფექტური ყოფილიყოს საქართველოს ნაკრები, თან ყველას შეუძლია სროლა და ეს ისე ჰაერიდან არ მოსულა, ეს სწორედ ზუროსის დამსახურებაა. თან ეს ყველაფერი მან ძალიან მოკლე დროში მოახერხა, რაც მკაფიოდ უსვამს ხაზს მის მაღალკალიფიციურობას და პროფესიონალიზმს, ამასთან ერთად ძალიან ემოციური კაცია, მაგრამ ეს მას ხელს არ უშლის პირიქით, როცა გადარეული ეჩხუბება ამათუიმ ჩაგდებული ეპიზოდის თუ პერიოდის შემდეგ და რაიმე მნიშვნელოვან ნიუანსებს უხსნის ბიჭებს, გეგონება ნერვებისაგან სადავეები გაქცეული აქვს, ამ დროს კი ყველაფერი პირიქითაა, ნერვებმოშლილიც კი ზედმიწევნით სწორად აწვდის ყველაფერს ბიჭებს, ბოლომდე უღეჭავს, ფსიქოლოგიურადაც მაგრად მუშაობს ტაქტიკას რომ თავი დავანებოთ, მოკლედ გაგვიმართლა ამ კაცში და რამენაირად უნდა მოვახერხოთ მისი დატოვება.
18:45 | 14.09.2018
dubligi (1492)
კიდე იმას დავამატებდი, რომ ზუროსის ნაირი ფეხბურთში, რომ გვყავდეს, აუფფფფფ...ხო მოვიგებდით, როგორც ეხლა, მაგრამ ხარისხიც გვექნებოდა..ეხლა ჩვენი კალათბურთის ნაკრები არის ფეხბურთს, რომ შევადაროთ, არის ხორვატია-ჰოლანდია-შვედეთი-პორტუგალია...აი ამ დონეზე და ჯერ კიდევ ვერ ვაფასებთ...თითქოს ეგრე ადვილია ისრაელს იქ მოუგო და თან ისრაელს ამით ყველანაირი შანსი მოუკლა...ვერ ვაფასებთ კიდევ..
18:42 | 14.09.2018
კი გეთანხმებით, ზუროსი ძალიან მაგარია...არ გვყოლა ესეთი, თან აშკარად მაგან აათამაშა არალეგიონერები....კბილებთ უნდა დავიცვათ, რომ არ დავკარგოთ...ვინ შეიძლება წაგვართვას და რუსეთმა, და საერთოდ თუ რამე ასუსტებს ქართულ სპორტს, რუსეთი ყოველთვის მზადაა..სამწუხაროთ
16:56 | 14.09.2018
მაგარი ექსპერტები გვყავს რა სპორტპორტალზე წავიკითხე სტატია გუშინ ჯგუფში ყველაფერი ჩვენ სასარგებლოდ დაჯდაო და თუ ყველასოვიგებთ შანსი გვაქო საიდან მოიტანეს ჩვენთვის აშკარად სერბების მოგება სჯობდა ვინაიდან თუ ყველას მომგები ვართ დდდ მაშინ ჯობდა ბერძნებს წაეგოთ რადგან ჩვენთან კიდე ორს წააგებდნენ(ფანტასტიკა) მერე გასვლას სერბებთანაც, ერთს გერმანიასთანაც ესეც 5 წაგება და გავიდოდით.დდდ და სერბები ვიღასან წააგებენ აწი? ჰა-ჰა ბერძნებთან(იმედია არ გგონიათ ისრაელთან და ესტონეთთან წააგებენ). ექნებათ 4 წაგება ჩვენსავით და ურთიერთ შეხვედრებით გვაჯობებენ.დ მაგარი ექსპერტები ხართ რა.
10:41 | 15.09.2018
მეც მაგას ვიძახი ისე დაწერეს სტატია არც დაფიქრებულულან, დაჯე ბერძნებმა ხომ მოიგეს სერბებთან და მაინც ახლაც კი იმის შანსი მეტია რომ ბერძნებს გადავუსწროთ ვიდრე სერბებს თუმცა რათქმაუნდა ორივე ფანტასტიკის სფეროა
17:22 | 14.09.2018
სხვათაშორის სერბები გუშინაც ფავორიტები იყვნენ კუშების მიხედვით. ამის მერე ალბათ სერიოზულად მიუდგებიან და მართლა ყველა დარჩენილს მოიგებენ.