დიქსონამ თუ ასე გააგრძელა არ გამიკვირდება ნბა-ში გაიჩითოს, ძალიან გავს თამაშით სტეფ კარის. ისე შენგელია და შერმადინი რომ გვყოლოდა უეჭველი მოვიგებდით ორივე თამაშსს ახლა მაგარ ცუდ დღეში ვართ გასაგებია რომ შემდეგ თამაშებში დაგვიბრუნდებიან მაგრამ სხვებსაც დაუბრუნდებათ ვარსკვლავები იგივე ვოიტმანი გერმანიას და ძალიან გაგვიჭირდება
10:35 | 28.11.2017
ავსტრიას უეჭველი მოვუგებთ იქაც და აქ მითუმეტეს დიდი ანგარიშით და გერმანიას უეჭველი უნდა მოვუგოთ დაჯე სერბეთის მოგებაც თავისუფლად შეიძლება თუ ეხლა მაინცდამაინც თეოდოსიჩი იოკიჩი და ბოგდანოვიჩი არ ეყოლათ არაა მაგათი დამარცხება რთული და ჩვენს ნაკრები კიდე ფიზიკაში მოიკოჭლებს გასაგებია ბოლომდე ვერ გაძლებენ მაგრამ მეორე ნახევარში ძალიან იქანცებიან ცოტა მეტი იმუშავონ ფიზიკაზე
10:30 | 28.11.2017
ილო შენ ძალიან მაგარი კაცი ხარ სპორტის სასახლის წინ მზეჭაბუკის ძეგლის მაგივრად შენი და დიქსონის ძეგლი უნდა დადგან სერბეთის სასტავი არ ვიცოდი როცა ვნახე რადულიცა მაჩვანი ტოდოროვიჩი სიმონოვიჩი იყვნენ ვიცოდი რომ მოგების შანსი არ გვექნებოდა მაგრამ 18 ქულის მარცხის მიუხედავად მაინც მაგარი იყოო ყველაზე მეტად ის მახარებს რომ მოვა დრო და ბოქოლიშვილის და ბერიშვილის სახით სერიოზული შუთერები გვეყოლება მალადეც ორივეს საიდან ამ პატარა ბიჭებს ასეთი ცივსისხლიანობა რაც იციან იმან ხუთიანზე აკეთებენ და ყველაზე მეტად ის მომწონს მაგათში რომ ბითაძესავით მადრაჟით არ გადიან პარკეტზე და პარკისონი არ ემართებათ, დიქსონზე ნუ რა უნდა ითქვას საქებარ შესაფერის სიტყვებს ვერ ვპოულობ ვერ ვასვენებთ და იღლება და მეორე ტაიმში უჭირს შეტევაშიც ეგააა დაცვაშიც ბურთის ტრება ხომ მაგის გარდა კაციშვილმა არ იცის გუნდში ყველაზე მეტი ნაგრუსკა მაგაზე მოდის და რობოტი არააა სამწამიანი ჩვენი ნაკრების ყველაზე ძლიერი მხარე იყო და პერიმეტრი სუსტი ეხლა კი პირიქითააა ამ მანუს რა ჭირს მეორე თამაშია დაცვაშიც და შეტევაშიც კოშმარია სქიტას კიდევ ვინმემ უთხრას რომ უფრო მეტი აიღოს საკუთარ თავზე გარისკოს არავინ არ დაძრახავს ჯობია გარისკოს ვიდრე იდგეს და საკუთარ თავზე არ აიღოს თამაში ვიკა როგორ აკლია ჩვენს ნაკრებს ეგეთი მეფარე ჩვენ არ გვყოლია ძალიან მაგრი იყო ვიკა სამწამიანში ნებისმიერ პოზიციის იგროკს იჭერდა გინდაც ცენტრი გინდაც პოვერ ფორვარდი ძალიან გვაკლია მფრინავი ვიქტორა