ხო და მთავარი ზუროსიც დიდი ძალაა დამიჯერეთ
ნუ ბოისა ბოისა...რთულ მდგომარეობაში კივართ მაგრამ არც ისეთში რომ ყველანაირი იმედი გადაგვეწუროს...უბრალოდ ამ ორი შეხვედრისთვისაა ეს შემადგენლობა და იყო ლაპარაკი რომ 27ში მაინც დაგვემატებოდნენ თოკო და გიო მაგრამ ეტყობა ვერ ახერხებენ...არაუშავს მთავარია შემდეგ შეხვედრებში ბუ და ბექა დაბრუნდებიან უკვე იმედია იქნებ იქ მაინც მოახერხონ ევროლიგის მოთამაშეებმა ჩამოსვლა და სახლში გერმანიასთან და მერე ავსტრიასთან უნდა მოვიგოთ....ზაფხულში კი დიდი ალბათობით ოპტიმალური შემადგენლობა გვეყოლება და აქ სერბეთის დამარცხება დიდი სასწაულიც არუნდა იყოს....კი რთულ მდგომარეობაში ვართ მაგრამ არა ისეთში რომ უკვე გადაგვეწუროს იმედი....და ისევ ჩვენი იმედი ბოისაDDD
15:02 | 21.11.2017
ნუ, რაც არის ეს არის !!!
მთავარია ერთსულოვნება გუნდში და იმისგან აბსოლუტურად განსხვავებული განწყობა, რაც ჩვენშია - გულშემატკივრებში.
იქნებ უკეთესიც იყოს, რომ ფავორიტებად საერთოდ არ მოვიაზრებით.
რა თქმა უნდა, ზუროსის იმედიც მაქვს.
14:52 | 21.11.2017
გუგა80 (1551)
პირველ ეტაპს კი დავძლევთ, მაგრამ მეორე შესარჩევ ეტაპზე შანსი არ გვაქვს. აღარაფერს ვამბობ ყარაულის თოფმა თუ გაისროლა და გავედით მსოფლიოზე ის სამარცხვინოდ გავფარჩაკდებით.
ასე რომ დაიკიდეთ და მოეშვით.
საქართველოში გუნდური სახეობებიდან მხოლოდ რაგბია ცოცხალი და რაც უფრო ადრე შევიგნებთ ამას უკეთესია.
15:33 | 21.11.2017
გიო, მე პირადად 1-ლი ეტაპის დაძლევაც მეეჭვება. ეს ორი თამაში თუ წავაგეთ (გერმანიასა და სერბეთთან, რისი დიდი შანსიც არის), მერე ავსტრიაშიც ძალიან გაგვიჭირდება. ჯერ ერთი, ფსიქოლოგიურად ვიქნებით რთულ ვითარებაში და მეორეც, ავსტრია თავის უძლიერეს სასტავს გამოიყვანს, ფარზეც გვაჯობებს (რა ვიცი, ამხანაგურში მასე იყო), ხოლო პერიმეტრიდან ჩვენ ბევრი ქულის ამღები არ ვართ. ჰოდა, 3 წაგების მერე უკვე ძალიან მცირე შანსი იქნება შემდეგ ეტაპზე გასვლის. შეიძლება ნამეტანი მძიმე სურათი დავხატე, მაგრამ სამწუხაროდ რეალობისგან არცთუ შორსაა