ძალიან კარგია!!! როგორც იქნა გავბედეთ გასვლა ევროტურნირებზე და რა შედეგიც არ უნდა დაფიქსირდეს დღეს ეს სამომავლოდ კარგად აისახება ქართულ კალათბურთზე!!!
მთავარია ყურები არ ჩამოვყაროთ და ბოლომდე ვიბრძოლოთ
თუ მოუგებთ გმირები ხართ, რადგან ხუვენტუდის ბიუჯეტი 8-ჯერ აღემატება საქართველოს კალათბურთის ფედერაციის ბიუჯეტს და 60-70-ჯერ აღემატება დინამოსას... ამხელა ბიუჯეტით კი 7 კარგი ლეგიონერი ჰყავთ, რომლებც ევროლიგასაც თავისუფლად გაქაჩავენ და ამას დაამატეთ კარგი 5 ესპანელი და მიხვდებით რა დონის გუნდია
მაგრამ ეგ არაფერია მთავარია ბრძოლა ბოლომდე და საქმის სწორად კეთება და ყველაფერი კარგად იქნება... ოღონდ ეს მონაწილეობა ევროტურნირებზე ყოველწლიური უნდა გახდეს აუცილებლად, თორემ ასე 6-7 წელიწადში ერთხელ თამაშით დონე ვერ გაიზრდება!!!
წარმატებები და მოვდივარ აუცილებლად!!!
14:44 | 19.09.2017
რაც იყო იყო მომავალზე უნდა ვიფიქროთ თუ ისე მოხდა, რომ ევროლიგამ ნაკრებში ხალხი არ გამოუშვა, უნდას ჩავთვალოთ რომ თოკოს, შერმადინის და დიქსონის გარეშე შანსი არ გვაქ შესარჩევის დაძლევის და ჯობია ახალგაზრდები დავაწინაუროთ აფხაზავა, ანდრონიკაშვილი, ბითაძე და ა.შ (არანარი ბოისა გამყრელიძეები) თუმცა მაგათი წარმატება გამიხარდეს თუ არა ვეღარ ვხდები უკვე, რადგან მაგალითად ბითაძემ თუ იყოჩაღა და ევროლიგის გუნდში მოხვდა ფაფუ ნაკრები, მოკლედ მაგარი უაზრობაა რა ტფუ.DD
მოკლედ აქაურმა მეკომენტარეებმა ისე დამზაფრეს დღეს სამსახურიდან მივდივარ თამაშზე დავჯდეთ და რომც მოიგონ მაინც ვუსტინოთ ამ უ**კოებს ამათ როგორ ტირიან კაცო წინასწარ ესენი გადაგვრევენ რა
არ დაიქოჩებს ქართველი არა ის შეიძლება ბრძოლაში მოკვდეს!!!!!!!!!!!!!!!!! უუუხ.... ტარაირაირაირაიტარაირა :დ მერე პატრიოტთა ალიანსის მიტინგზეც წავიდეთ თუ გუშინ იყო? აუ რა არ გაგვიმართლა :დდდდდდდ
14:20 | 19.09.2017
samtrecki (624)