კარგი იქნება თუ დარჩება. უბრალოდ თავად თუ შეარჩევს ყველა მოთამაშეს კარგი იქნება
თუ სხვა ვინმე უწყვიტავს მოთამაშეების წაყვანას, მაშინ არ უნდა დარჩეს. მაქსიმალურ შედეგს მხოლოდ თავისი შერჩეულებით დადებს
ანუ შანსები 50/50-ზეა? ან უარი გვითხრას ან კიდე თანხმობა
ზუროსი უნდა დარჩეს და ფაჩულიასა და ცინცაძესაც უნდა ვსთხოვოთ დარჩნენ ნაკრებში შესარჩევის დასრულებამდე . ჩვენს ნაკრებს ისინი სჭირდებიან და თუ ვინმეს ჰგონია , რომ მათ გარეშე ნაკრებში თაობათა ცვლის საკოთხი იოლად ჩაივლის , გაიხსენოს ჩვენი ასაკობრივების გამოსცლები და დასკვნები ისე გამოიტანოს . არ ვართ ჩვენ მფრინავი ტალანტებით განებივრებული ,მით უმეტეს პროფესიონალური უნარ-ჩვევები და გამოცდილება ამ ფორმაციის ნაკრებშიც კი 6=7 კალათბურთელს თუ აქვს სამწუხაროდ. ამიტომ დაფიქრება და ცივ გონებაზე აზროვნებაა საჭირო !
ზუროსზე გეთანხმები უნდა დარჩეს მარა თაობათა ცვლა რომ გარდაუვალია ფაქია ასაკშ არია ბიჭეი და 4 წლის მერე უფ
თაობათა ცვლა უნდა მოხდეს ნელ-ნელა და არა გუნდი წავიდა- გუნდი მოვიდას პრინციპით. მით უმეტეს , როცა არ გყავს მეტ-ნაკლებად სრულფასოვანი შემცვლელები და მსოფლიოს შესარჩევი ასე ახლოსაა . არ ვიცი რა ასაკის ხართ და გეტყვით , თბილისის დიდმა დინამომ წელი ვეღარ წამოიღო , როცა ყიფიანი , გაბელია , კოსტავა , ხინჩაგაშვილი , შენგელია , Gუცაევი თითქმის ერთდროულად წავიდნენ გუნდიდან . მიუხედავად იმისა , რომ საუკეთესო ახალგაზრდები უდგნენ მათ უკან .ეხლა ვინ დგას ფაჩულიას , ცინცაძის , სანიკიძის უკან ?