კარგი ხარ ზუროს მარა ცოტა დაოკდი ხოლმე კი კაია ემოციურობა მარა ზედმეტიც არ ვარგა :დ ჯარიმები იცის :დდ
ისე ჯერ კოკოშა იყო უემოცია აი ღიმილსაც რო ვერ ნახავდით ეს კიდე ცალკე განზომილებაა შუალედური დაიჭირეთ რომელიმემ :დდდ
ამაზე ბევრად მაგარი იყო კეცელიდისი რომლის ასისტენტობისას ზუროსმა ლიტვაშიც მოიგო და ოლიმპიაკოსშიც. კენცელიდისი თან სუპერლიგის გუნდში იქნებოდა და მთელი წელი დააკვირდებოდა ყველა მოთამაშეს სუპერლიგაშოც და ასკაობროვშიც.
კარგია რომ მოტივირებული ხარ ილოჯან. ამიერიდან გისურვებ ისე გემუშავოს, რომ ნაკლებ კითხვებს ბადებდეს შენი ქმედებები. ეს ეხება სწორ შემადგენლობას, უფრო პროდუქტიულ და გრძელ სკამს, ავტორიტეტებისთვის თავის დახრას და ზედმეტი უფლებების მიცემას, არითმიულ თამაშს. ცოტათი იმ უაზრო ტექნიკურებისთვისაც გისაყვედურებდით
იტოგში, ამ მსოფლიოს შესარჩევზე უნდა გაატ...კო მოშნად !!!
ჟურნალისტებთან, ერთი ტხოვნა მაქვს იქნებ ვინმემ გაარკვიოთ დიქსონი მომავალშიც დაგვეხმარება თუ არა?? ამ ევრობასკეტის შემხედვარე, შეუცვლელ მოთამაშედ იქცა და იქნებ გულშემატკივრიან-ფედერაციანად ყველამ ერთად ვიზრუნოთ მის დარჩენაზე, ეროვნულ ნაკრებში.. ლამის მარტო მოუგო იტალიას..
ხო გუშინ ობლოაძის გადაცემა იყო სასწაული, ქვეყნის N1 სპორტული ჟურნალისტი არცერთ კრიტიკულ შეკიტხვას არ სვამს ჩაგდებული მერე და განსხვავებული პოზიციის დაფიქსირების ეშინია..
რა იყო არაკორექტული?? თქვენი კოლეგები რომ გავაკრატიკე ის?? გთხოვთ აღადგინოთ კომენტარი
იყო გარკვეული პროგრესი მარა შეცდომების მრავლად დაუშვა ზუროსმა, პირველ რიგში საინტერესოა ისეთი ხალხი რატო წაიყვანა, რომელთა იმედიც 2-3 წუთის განმავლობაშიც კი არ ექნებოდა?? ვერ დავიჯერებ რომ თუნდაც საქართველოს ჩემპიონატში, 4-5 კალათბურთელი არ მოიძებნება ისეთი 3-4 წუთი რომ გაიყვანო პარკეტზე და რამე გააფუჭონ, აგვიხსენი ძია ილო რა მიზნით წაიყვანეთ, გამყრელიძე, ლონდარიძე და ბოისა? ნუ ამ უკანსკნელის დამსახურება ყველამ ვიცით და მეორე შენი ზედმეტი ემოციურობის გამო ყველა ტამაშში გუნდი გადაწყვეტ მომენტებშ ტექნიკურით ისჯებოდეს?? პრინციპში იტალიასტან მაგ ტექნიკურის შემდეგ ჩაგვიგდო ბელინელიმ 3+1 და ჯამში 5 ქულიანი შეტევა მივიღეთ..
მარა მიუხედად ყველაფრისა ვთვლი რომ უნდა დარჩეს, ეტყობა რომ კარგი ტაქტიკოსი და მოტივატორია
ჯერ არ ამოუწურავს თავის შესაძლებლობები ჩვენს ნაკრებში და უნდა დარჩეს.