ისე ჯერ კოკოშა იყო უემოცია აი ღიმილსაც რო ვერ ნახავდით ეს კიდე ცალკე განზომილებაა შუალედური დაიჭირეთ რომელიმემ :დდდ
ამაზე ბევრად მაგარი იყო კეცელიდისი რომლის ასისტენტობისას ზუროსმა ლიტვაშიც მოიგო და ოლიმპიაკოსშიც. კენცელიდისი თან სუპერლიგის გუნდში იქნებოდა და მთელი წელი დააკვირდებოდა ყველა მოთამაშეს სუპერლიგაშოც და ასკაობროვშიც.
12:30 | 08.09.2017
კარგია რომ მოტივირებული ხარ ილოჯან. ამიერიდან გისურვებ ისე გემუშავოს, რომ ნაკლებ კითხვებს ბადებდეს შენი ქმედებები. ეს ეხება სწორ შემადგენლობას, უფრო პროდუქტიულ და გრძელ სკამს, ავტორიტეტებისთვის თავის დახრას და ზედმეტი უფლებების მიცემას, არითმიულ თამაშს. ცოტათი იმ უაზრო ტექნიკურებისთვისაც გისაყვედურებდით
იტოგში, ამ მსოფლიოს შესარჩევზე უნდა გაატ...კო მოშნად !!!
12:27 | 08.09.2017
იუნაიტედი (56)
ჟურნალისტებთან, ერთი ტხოვნა მაქვს იქნებ ვინმემ გაარკვიოთ დიქსონი მომავალშიც დაგვეხმარება თუ არა?? ამ ევრობასკეტის შემხედვარე, შეუცვლელ მოთამაშედ იქცა და იქნებ გულშემატკივრიან-ფედერაციანად ყველამ ერთად ვიზრუნოთ მის დარჩენაზე, ეროვნულ ნაკრებში.. ლამის მარტო მოუგო იტალიას..
12:17 | 08.09.2017
ხო გუშინ ობლოაძის გადაცემა იყო სასწაული, ქვეყნის N1 სპორტული ჟურნალისტი არცერთ კრიტიკულ შეკიტხვას არ სვამს ჩაგდებული მერე და განსხვავებული პოზიციის დაფიქსირების ეშინია..