მართალი ხარ ძმაო დღეს ფეხბურთი მარტო სპორტი აღარ არის ომია მოედანზე უბრძოლველად ბრაზილიაც ვერაფერს მოიგებს
დროგბა საქართველოში ძმაო ყველას უფლებას იცავენ კაცების გარდა,ყველა არხზე ძმაო ამ სერიალებს უშვებენ,ფეხბურთის თამაშების საყიდელი ფული არ გვაქვსო წუწუნებენ და სერიალებს კი კარგად ყიდულობენ,ფაქტიურად კაცები მხოლოდ უცხოურ არხებს თუ შევხედავთ ან კარგი სერიალები მაინც იყიდონ ამერიკული ბევრი კარგი სერიალია
17:46 | 11.11.2015
drogba_ ჰუფნაგელი კი არა ლეო მესი ვერ გადაგვარჩენს ეხლა,სანამ ყველა ფეხბურთელი არ გაითავისებს რომ სამშობლოს უნდა ემსახურონ და თავი უნდა დადონ მოედანზე,აგერ ძმაო როცა ხედავ ჩვენსავით პატარა ქვეყნები მოედანზე თავს დებენ და შედეგს აღწევენ ჩვენთან კი ყველა მისთვის უბერავს,აგერ ისლანდია რა პატარა ქვეყანაა და რა შედეგი დადო
ამას სიზმარშიც ვერ წარმოვიდგენდი რო აზერბაიჯანი საკლუბო დონით გაგვასწრებდა და ალბანეთი სანაკრებო დონით ეს რო 7 წლის უკან ეთქვა ვინმეს გიჟათ ჩავთვლიდი))
17:45 | 11.11.2015
ეხლა ისეთი გაჭირვებულია ჩვენი ფეხბურთი და ნაკრები რო მე რო მწვრთნელი ვიყო მეც გამოვიძახებდი ჰუფნაგელს თორე ზოგადად ამის ნაირ დონისებს ვინ ათამაშებდა ჩვენს ნაკრებში არც გამოიძახებდნენ
გასაგებია გერმანიის დონის ნაკრები როო გვყავდეს ვერც ჩვენთან მოხვდებოდა. მაგრამ არის სოლიდური შანსი რომ ამ რეალობაში ჩვენთვის სასარგებლო ფეხბურთელი აღმოჩნდეს.
17:53 | 11.11.2015
დღევანდელი მდგომარეობიდან გამომდინარე რათქმაუნდა გორის დილადან ხვდება ფეხბურთელი და ფრაიბურგი დილაზე უკეთესი გუნდი ნამდვილად არის
დაგეწყო ჰო ციებ ცხელება DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ჩივაძის ნაკრებში ზაზა ჯანაშია ვერ ხვდებოდა და ვგიჟდები იმ ნაკრებმა როგორ ვერ მიაღწია თუ არ მიაღწია წარმატებას ვერ გამიგია დღესაც როცა ალბანეთი ხვდება ევროპაზე და ჩვენ ისეთი ნაკრებით ვერსად ვერ მოვხვდით
17:44 | 11.11.2015
5 წლის წინ ძალიან მომეწონა ეს ბიჭი, ახლა ვნახავ რამდენად განიცადა პროგრესი. აგდებითაც ნურავინ უყურებთ. მეორე ბუნდესლიგა 2 თავით აღემატება ჩვენს უმაღლეს ლიგას. აგერ ქართველი მესები ზამენაზე სხედან. დვალს კი განაცხადი აქვს სანატრელი.
17:43 | 11.11.2015
ისე პირველი არხი რატომ არ აჩვენებს?ვისაც თეფში აქვს იქ მგონი ეს მეორე არხი არ იჭერს ხოლმე სოფლებში და სერიალი იქნება ალბათ იქ