ერთ ეპიზოდში კაშიას ლამაზი დარტყმული მოიგერია მეკარემ, რომ გასულიყო ძალიან ლამაზი გოლი გამოვიდოდა
milan0121 (288)
ვიტესმა წააგო მაგრამ კიდევ ერთხელ გამოჩნდა რომ ვაკო ძაან მაგარი გვყავს! ერთი მიკვირს, თამაშს ვაკოზე რატომ არ აწყობენ.. ისეთი შთაბეჭდილება მრჩება ხშირ შემთხვევაში პასებს ან არ აძლევენ ან უგვიანებენ... მაგაზე ძლიერი ინდივიდუალისტი ვიტესს არ ყავს და მწვრთნელმა უფრო ჭკვიანურად უნდა გამოიყენოს მისი შესაძლებლობები
21:14 | 26.10.2015
მგონი უბრალოდ სუსტი ცენტრი ყავთ, ამიტო ფლანგებს ტვირთავენ და ვაკოს ბურთი მაშIნ მისდის როცა ფლანგზე გადავა ან საჯარიმოსთან გადმოვარდნილ ბურთს აიღაბს. თუარადა დრიბლინგზე მიდის საკმაოდ შორიდან
14:26 | 26.10.2015
გამოცდილება კიარა კლასი არ გეყოთ.
13:58 | 26.10.2015
სწორია, გამოცდილებამ და მე დავამატებდი კლასმა თავასი გააკეთა! რაც შემდეგში გამოვლინდა; კლასის ხარჯზე გამოჩნდა ვიტესის სუსტი წერტილები, მაგალითად დაცვის მარცხენა-ცენტრალურ რგოლში და ვერც საყრდენის პოზიცია იყო სახარბიელო..., ასეთ თამაშებს ის პლიუსი გააჩნია, რომ ნათლად დაინახო საკუთარი სისუსტე და მერე იზრუნო მათ გადძლიერებაზე, რაც არანაირად არ გამოჩენილა გრონინგემთან და მათ ნაირ გუნდებთან დაპირისპირებაში.
14:17 | 26.10.2015
ნავალოვსკი თუ გადავიდა მართლა ვიტესში მჯერა რომ არამარტო ვიტესში მთელ ჰოლანდიაში ერთ-ერთი გამორჩეული იქნება თავის პოზიციაზე!!