22:00 | 24.08.2019 "ტორპედომ" წარუმატებელი სერია შეწყვიტა
კრისტალბეთ ეროვნული ლიგის 25-ე ტურში გორის "დილამ" "ტორპედო" მიიღო და მატჩი ფრედ 2:2 დასრულდა. მატჩში ანგარიში შიდაქართლელებმა გახსნეს, მე-13 წუთზე ლევან ნონიკაშვილმა გამოიჩინა თავი. 25-ე და 45-ე წუთებზე ...
16:46 | 11.08.2019 ტრაგედია "დილა" - "ლოკომოტივის" მატჩზე: გულშემატკივარი გარდაიცვალა
საქართველოს კრისტალბეთ ეროვნული ლიგის 23-ე ტურში გორის „დილა“ და თბილისის „ლოკომოტივი“ დაუპირისპირდნენ. მატჩის დასაწყისში კი ტრიბუნაზე ერთ-ერთი გულშემატკივარი შეუძლოდ გახდა.
15:00 | 13.07.2019 გორის "დილამ" ჩოჩიშვილი დაიმატა
გორის „დილამ“ თბილისის „შევარდენის“ აწ უკვე ყოფილი მეკარე გიორგი ჩოჩიშვილი დაიმატა. როგორც „დილას“ ვებგვერდი იტყობინება, ახალგაზრდა მეკარესთან კონტრაქტი 2021 წლის ბოლომდე გაფორმდა.
18:45 | 10.07.2019 ალეფ სანტოსი "დილას" ფეხბურთელია
გორის „დილამ“ ბათუმის „დინამოს“ მცველი ალეფ სანტოსი გაიფორმა. როგორც გორული გუნდის ვებგვერდი იტყობინება, 22 წლის ბრაზილიელთან 6-თვიანი საიჯარო ხელშეკრულება გაფორმდა.
17:37 | 30.06.2019 ლუკა გუგეშაშვილი პრიმერადივიზიონის გუნდში გადავიდა
გორის „დილას“ მეკარე ლუკა გუგეშაშვილი ესპანურ „გრანადაში“ გადავიდა. 19 წლის მეკარე საკუთარი ფეისბუქგვერდის მეშვეობით „დილას“ დაემშვიდობა.
20:32 | 01.06.2019 თბილისის "დინამომ" "დილა" დაამარცხა
კრისტალბეთ ეროვნული ლიგის მე-17 ტურის პირველი მატჩი გორში თენგიზ ბურჯანაძის სახელობის სტადიონზე გაიმართა, სადაც ადგილობრივმა "დილამ" თბილისის "დინამოს" უმასპინძლა და 2:3 დამარცხდა.