23:35 | 23.11.2024 თორნიკე შენგელია: "დაღლილობაზე არ ვფიქრობ, მთელი აქცენტი გუნდზე მაქვს გაკეთებული"
საქართველოს საკალათბურთო ნაკრები ევრობასკეტ 2025-ის შესარჩევი ეტაპის მეოთხე ტურის მატჩისთვის ემზადება.
01:01 | 23.11.2024 სპანულისი: "ბერძენი კალათბურთელებისთვის შენგელია მაგალითი უნდა იყოს"
საბერძნეთის ნაკრების მწვრთნელმა ვასილის სპანულისმა დიდი ბრიტანეთის ნაკრებთან მოულოდნელი მარცხის შემდეგ (82:83) თორნიკე შენგელიაზე ისაუბრა.
19:45 | 22.11.2024 ზაზა ფაჩულია:" თორნიკე შენგელიამ კიდევ ერთხელ გამოავლინა ლიდერის თვისებები"
საქართველოს ეროვნული ნაკრების ყოფილმა კალათბურთელმა და კაპიტანი, ზაზა ფაჩულია საქართველოს ნაკრების ფინეთთან მოგებულ შეხვედრას (90:83) სოციალურ ქსელში გამოეხმაურა.
10:16 | 22.11.2024 „ორლანდომ“ სტუმრად „ლეიკერსს“ აჯობა, გოგა ბითაძეს ორმაგ დუბლამდე ცოტა დააკლდა
ამერიკის ნაციონალურ საკალათბურთო ასოციაციაში მორიგი შეხვედრა გამართა გოგა ბითაძის „ორლანდო მეჯიქმა“, რომელიც სტუმრად „ლეიკერსს“ დაუპირისპირდა და დაძაბულ ბრძოლაში 119:118 გაიმარჯვა.
09:30 | 22.11.2024 „სან ანტონიომ“ მძიმე ბრძოლაში მოიგო, მამუკელაშვილს შანსი არ მიეცა
NBA-ს მორიგი ტურის შეხვედრები გაიმართა, სადაც სანდრო მამუკელაშვილის „სან ანტონიომ“ საკუთარ კედლებში „იუტა ჯაზს“ უმასპინძლა და მეტოქე დაძაბულ ბრძოლაში 126:118 დაამარცხა.
02:14 | 22.11.2024 დუდა სანაძე: "არ დავნებდით და არ დავუშვით, რომ ამ თამაშის წაგება შეიძლებოდა"
საქართველოს ნაკრების კალათბურთელებმა დუდა სანაძემ და გიორგი შერმადინმა ფინეთთან მატჩის (90:83) კალათბურთის ეროვნულ ფედერაციასთან კომენტარი გააკეთეს და თამაში შეაფასეს:
00:35 | 22.11.2024 "მონაკომ" ევროლიგაში მარკოიშვილის ხელმძღვანელობით პირველივე მატჩი მოიგო
„მონაკოს“ მთავარი მწვრთნელის რანგში მანუჩარ მარკოიშვილს წარმატებული დებიუტი ჰქონდა.
00:21 | 22.11.2024 ზედიზედ 4 სამქულიანი და 24 ქულა: თორნიკე შენგელიას მომენტები ფინეთთან (VIDEO)
23:56 | 21.11.2024 შერმადინი: "მომენტებში დაცვაში კარგი თამაში გამარჯვებაში დაგვეხმარა"
საქართველოს ნაკრების კალათბურთელმა გიორგი შერმადინმა ფინეთთან მატჩის (90:83) შემდეგ კომენტარი გააკეთა.
23:40 | 21.11.2024 ჯიკიჩი: "ეს დიდი გამარჯვებაა, ფინეთმაც მოსაგებად ყველაფერი გააკეთა"
საქართველოს ნაკრების მწვრთნელმა ალექსანდრ ჯიკიჩმა ფინეთთან გამარჯვების (90:83) შემდეგ პრესკონფერენციაზე ისაუბრა.