არ მჯერავს ძმაო მე მაგ სისულელის რა დასცხეს არა ტყემალი
lebeast (6)
ისიც დამთხვევაა სანიკიძემ და მარკოიშვილმა რომ დაცხეს ერთმანეთს კაპიტნობაზე? თუნდაც ფეხბურთში, თუნდაც კალათბურთში სისტემაა ჩამპალი, ყველას ცალ წიხლზე კიდია მომავალი, აწმყოთი ცხოვრობენ და ცდილობენ ფული იშოვონ. მაგიტომაც არის, რომ ვერცერთ სპორტში სანაკრებო დონეზე წარმატებას ვერ მივაღწიეთ და ვერც მივაღწევთ.
19:01 | 19.08.2013
და შენ ამბობ რომ მანუს და ვიკას ფეხებზე კიდიათ?ორივე ტრავმებით რომ თამაშობენ?და როცა არ იცნობ არცერთს ჩუმად უნდა იყო....ან მათი ურთიერთობა თუ იცი გეცოდინება რომ არაფერზე და მითუმეტეს მაგაზე ერთმანეთს არ დასცხებენ!!მართლა ჩამპლები ხართ
შენ საიდან გაქვს ინფორმაცია რომ ვიკა და მანჩომ დასცხეს ?
15:30 | 19.08.2013
ben10 (575)
ლიპარტელიანი დანიშნული კაცია. ცხოვრებაში და საერთოდ კალათბურთში რა გაუკეთებია.მის დროს რაც რამდენიმე წელიწადს მოიცავს სადმე აშენდა სტადიონი??კორუფციის მიმდევარია.სიჭინავაც ხო დანიშნულია??მაგრამ კაი რაღაცეები გააკეთა.დასრულდა ბაზა.ლაგოდეხში ფეხბურთის ინფრასტრუქტურა ვითარდება.გარემონტდა მესხი.თავიდან აშენდა ლანჩხუთის და ფოთის სტადინო.ფიფია მაგის მოყვანილი არისო ვერ ვიტყვი,თუმცა საქმეს აკეთებს კაცი.მაგრამ ყველას გვახსოვს ახალკაცი??
ეგეთი არამზადა ცოტა თუ გეყოლებათ.თუმცა აქ მთავარი სხვაა.დანიშნულიც რომ იყოს კაცი!
თუ საქმეს სხვაზე უკეთ აკეთებს რატო უნდა მოვხსნათ? ლიპარტელიანი მძულს!
15:28 | 19.08.2013
ლიპარტელიანი დანიშნული კაცია. ცხოვრებაში და საერთოდ კალათბურთში რა გაუკეთებია.მის დროს რაც რამდენიმე წელიწადს მოიცავს სადმე აშენდა სტადიონი??კორუფციის მიმდევარია.სიჭინავაც ხო დანიშნულია??მაგრამ კაი რაღაცეები გააკეთა.დასრულდა ბაზა.ლაგოდეხში ფეხბურთის ინფრასტრუქტურა ვითარდება.გარემონტდა მესხი.თავიდან აშენდა ლანჩხუთის და ფოთის სტადინო.ფიფია მაგის მოყვანილი არააო ვერ ვიტყვი,მაგრამ ყველას გვახსოვს ახალკაცი??
15:07 | 19.08.2013
წესიერი მწვრთნელის და წესიერი ფედერაციის პირობებში წინა ევროპაზე გაცილებით უკეთესი შედეგის ჩვენება შეიძLებოდა იმ თაობის კალათბურთელებით.
14:55 | 19.08.2013
ვეთანხმები ევროპამდე არ არის საჭირო აყალმაყალი, მაგრამ ამ პერიოდში უდნათ ზუსტად შემორჩენილ მეცოცხეების გამპრავებელ უმცროს მეცოცხეებს გაძრომა. დააჭიროს ყველამ ერთი ადგილი ურჩევნია!
14:49 | 19.08.2013
jabar (494)
ზაზა ლომი ხარ///შენ გენაცვალე//////////// არაა ახლა ამის დრო////////ბიჭები უნდა იქნეთ მაგრა თუ არა თქვენი თაობის ოფლით მოტანილ წარმატებას ვინც იბრალებს ან მომავალში დეიბრალებს მე მისიიიიი//////////////