lebeast (5) და ესეთ ჭორებს საიდან აძრობ?გითხრა ვინმემ?მომისმინე...არ ვიცი ბოღმით ამბობ თუ უბრალოდ ეგეთი ხარ მაგრამ...როცა არ იცი ნუ ამბობ...თუ არ იცნობ მე გეტყვი არაა ვიკა ის ბიჭი და მითუმეტეს მანუ რომ მაგაზე ერთმანეთს დასცხონ!!ფუ....
ზაზა გენცაცვალე მაგარი კაცი ხარ
არ მჯერავს ძმაო მე მაგ სისულელის რა დასცხეს არა ტყემალი
ისიც დამთხვევაა სანიკიძემ და მარკოიშვილმა რომ დაცხეს ერთმანეთს კაპიტნობაზე? თუნდაც ფეხბურთში, თუნდაც კალათბურთში სისტემაა ჩამპალი, ყველას ცალ წიხლზე კიდია მომავალი, აწმყოთი ცხოვრობენ და ცდილობენ ფული იშოვონ. მაგიტომაც არის, რომ ვერცერთ სპორტში სანაკრებო დონეზე წარმატებას ვერ მივაღწიეთ და ვერც მივაღწევთ.
და შენ ამბობ რომ მანუს და ვიკას ფეხებზე კიდიათ?ორივე ტრავმებით რომ თამაშობენ?და როცა არ იცნობ არცერთს ჩუმად უნდა იყო....ან მათი ურთიერთობა თუ იცი გეცოდინება რომ არაფერზე და მითუმეტეს მაგაზე ერთმანეთს არ დასცხებენ!!მართლა ჩამპლები ხართ
შენ საიდან გაქვს ინფორმაცია რომ ვიკა და მანჩომ დასცხეს ?
ლიპარტელიანი დანიშნული კაცია. ცხოვრებაში და საერთოდ კალათბურთში რა გაუკეთებია.მის დროს რაც რამდენიმე წელიწადს მოიცავს სადმე აშენდა სტადიონი??კორუფციის მიმდევარია.სიჭინავაც ხო დანიშნულია??მაგრამ კაი რაღაცეები გააკეთა.დასრულდა ბაზა.ლაგოდეხში ფეხბურთის ინფრასტრუქტურა ვითარდება.გარემონტდა მესხი.თავიდან აშენდა ლანჩხუთის და ფოთის სტადინო.ფიფია მაგის მოყვანილი არისო ვერ ვიტყვი,თუმცა საქმეს აკეთებს კაცი.მაგრამ ყველას გვახსოვს ახალკაცი??
ეგეთი არამზადა ცოტა თუ გეყოლებათ.თუმცა აქ მთავარი სხვაა.დანიშნულიც რომ იყოს კაცი!
თუ საქმეს სხვაზე უკეთ აკეთებს რატო უნდა მოვხსნათ? ლიპარტელიანი მძულს!
ლიპარტელიანი დანიშნული კაცია. ცხოვრებაში და საერთოდ კალათბურთში რა გაუკეთებია.მის დროს რაც რამდენიმე წელიწადს მოიცავს სადმე აშენდა სტადიონი??კორუფციის მიმდევარია.სიჭინავაც ხო დანიშნულია??მაგრამ კაი რაღაცეები გააკეთა.დასრულდა ბაზა.ლაგოდეხში ფეხბურთის ინფრასტრუქტურა ვითარდება.გარემონტდა მესხი.თავიდან აშენდა ლანჩხუთის და ფოთის სტადინო.ფიფია მაგის მოყვანილი არააო ვერ ვიტყვი,მაგრამ ყველას გვახსოვს ახალკაცი??
წესიერი მწვრთნელის და წესიერი ფედერაციის პირობებში წინა ევროპაზე გაცილებით უკეთესი შედეგის ჩვენება შეიძLებოდა იმ თაობის კალათბურთელებით.
ვეთანხმები ევროპამდე არ არის საჭირო აყალმაყალი, მაგრამ ამ პერიოდში უდნათ ზუსტად შემორჩენილ მეცოცხეების გამპრავებელ უმცროს მეცოცხეებს გაძრომა. დააჭიროს ყველამ ერთი ადგილი ურჩევნია!
ზაზა ლომი ხარ///შენ გენაცვალე//////////// არაა ახლა ამის დრო////////ბიჭები უნდა იქნეთ მაგრა თუ არა თქვენი თაობის ოფლით მოტანილ წარმატებას ვინც იბრალებს ან მომავალში დეიბრალებს მე მისიიიიი//////////////
ზაზა პიროვნებაა
კალათბურთი ფეხბურთი არაა და არც "პოლიტიკოსების" და მებადურების ბოგინის ადგილი!!!
ზაზამ დროული განცხადება გააკეთა,მაგრამ ამ თავქარიანებს გააგებინებ რამეს???
ყიფიანმა იცის საერთოდ რამე კალათბურთზე???
მხოლოდ ორი სათამაშო სპორტიღა გვაქვს რის ყურება და გულშემატკივრობა შეიძლება!!!
ხ
ჰო კომფლიკტი და დაპირისპირება ალბათ არაა საჭირო, გუნდის მზადებას პრობლემა არ უნდა შეექმნას. თუმცა აზრის გამოთქმას ვერ აუკრძალავთ ერთმანეთს.
sony2005 - აბსოლუტურად გეთანხმები, მეოცნებეობა გახდა ფედერაციის შEფობის კრიტერიუმი, ყველგან შევიდნენ და ყველგან არიეს
ჰო მაგალითად ძიუდოში ხო? შინჰოფერა რომ მოათრიეს, რომ ჭამდნენ ერთმანეთს და 1 ბრინჯაო სანატრელი რომ გვქონდა ტურნირიდან ტურნირამდე!
ქართულად ვიქცევით!!! როცა ერთად ყოფნა საჭირო ,ერთმანეთში ვომობთ, მერე ვარკვევთ როგორ დაგვემართა ასე,ზაზას და ჩვენი ბიჭების იმედი გვაქს თორე ესენი მარტო სკამებისთვის იბრძვიან
აბსოლიტურად მართალია ზაზა და ნეტავ მისი შეხედულებების და გაგების ქართველები გვიმრავლოს!!!
ამათ ბრძოლას სკამებისთვის,ოხ მათი...არ მჯერა რომ გულრწფელად რამე ანაღვლებდეთ!ან რა კალათბურთის ჩვენს დღევანდელ დონეზე რომელი სპორტია თუ ნებისმიერი სფერო ჩხოვრების?თუნდაც პოლიტიკოსებმა ჯერ აჯობებს ფაჩულიას მოუსმინონ და მერე მიიღონ გადაწყვეტილებები
ყაზბეგი!!
მაგარია!
სადაც შევიდა ყიფიანი ყველგან აურ დაურია, საქმეს ვე. Aკეთებენ და მარტო Gაფუჭებაზე Aრიან გადასულები
ყურები გამოაწმენდიათ ნეტა ზაზა რომ გაგონება შეძლონ.