ანა შამათავა (1917) – მარიამ ჯავახიშვილი (1491) 1:0
ნინო გუმბერიძე (1664) – ლია მარტიროსიანი (2093) 0:1
1. ჩმილიტე (ლიტვა, 2504) – 5.0; 2. ლაჰნო (უკრაინა, 2530) – 5.0; 3. სტეფანოვა (ბულგარეთი, 2506) – 5.0; 4. ხოტენაშვილი (2470) – 5.0; 5. კრამლინგი (შვედეთი, 2468) – 5.0; 6. ჯავახიშვილი (2454) – 5.0; 7. რომანკო (რუსეთი, 2387) – 5.0; 8. დანიელიანი (სომხეთი, 2506) – 4.5; 9. ტ.კოსინცევა (რუსეთი, 4.5); 10. მუზიჩუკი (სლოცენია, 2537) – 4.5; 11. ჰოანგი (უნგრეთი, 2456) – 4.5; 12. კოსტენიუკი (რუსეთი, 2522) – 4.5;
...15. პაიკიძე (2408) – 4.0; 16. ხურციძე (2436) – 4.0; 17. ძაგნიძე (2557) – 4.0; 28. მელია (2444) – 4.0; 29. მიქაძე (2351) – 4.0; 32. ფურცელაძე (2352) – 3.5; 36. ხუხაშვილი (2421) – 3.5; 38. ბაციაშვილი (2399) – 3.5; 39. ხურცილავა (2286) – 3.5; 41. გურამიშვილი (2299) – 3.5; 43. არაბიძე (2277) – 3.5; 45. წაწალაშვილი (2280) – 3.5; 47. ჭარხალაშვილი (2373) – 3.5; 50. გავაშელი (2160) – 3.5; 51. ლომინეიშვილი (2376) – 3.5; 56. ჯანჯღავა (2291) – 3.5; 60. მელაშვილი (2104) – 3.0; 62. გვეტაძე (2330) – 3.0; 63. ტერელაძე (2177) – 3.0; 76. ჟორჟოლიანი (2136) – 3.0; 80. ვახანია (2189) – 2.5; 92. ჭოლაძე (1818) – 2.5; 94. კუჭავა (1973) – 2.5; 95. ბოკუჩავა (2115) – 2.5; 98. ხაჟომია (2152) – 2.5; 99. ჯალაბაძე (2052) – 2.5; 102. უნაფქოშვილი (1970) – 2.0; 106. გოგიშვილი (1856) – 2.0; 107. ნიკოლაძე (2278) – 2.0; 109. შამათავა (1917) – 2.0; 112. ხმიადაშვილი (2204) – 2.0; 113. მუმლაძე (1517) – 2.0; 114. ხომერიკი (1832) – 2.0; 115. რიჟამაძე (2052) – 1.5; 118. ქაქუთია (1727) – 1.5; 119. იმნაძე (1962) – 1.5; 123. ტრაპაიძე (1744) – 1.5; 125. თედოშვილი (1469) – 1.5; 126. ჯავახიშვილი (1491) – 1.0; 127. კობეშავიძე (1988) – 1.0; 128. ჯალაღონია (1562) – 1.0; 129. გუმბერიძე (1664) – 0.5;