ხიზანა მართალი კაცია, შეცდომები ყველას მოსდის !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! არ გინდათ ხიზანა და დარჩით გრიგალავას იმედზე , მოგეწევთ ყოველ თამაშზე გრიგალავას ცქერა, ვინც ხიზანაზე ცუდს ამბობს არის მაგის ღირსი რო გრიგალავაზე უკეთესი ვერ ნახოს ნაკრებში.. ამისულა რატო წავიდა??
წარმატებებს გისურვებ მაინც
ესეთი ფეხბურთელები რო გვყავს კიდევ ბევრი იმიტომ ვართ "კარგ დღეში"
ნარებში პრემიეები სასწრაფოდ !
და ქეცბაია გააგდეთ!!! ესეთ კრავს რო აგინებს ესე არ შეიძლება.
რიბერიზე როგორი რაღაც თქვა თუ გახსოვთ მსოფლიოს საუკეთესო ფეხბურთელიაო და რა მოხდა რო გამცდა და გოლი გაიტანაო.
ვაი შენს პატრონს ყაზახეთი,ფინეთი(გასვლაზე)ალბანეთი,ესპანეთი კიდე ძალიან ბევრი თამაშიაstripslashes((strlen('http://www.youtube.com/watch?v=QNG4ij6hdag')>0?' http://www.youtube.com/watch?v=QNG4ij6hdag':' http://www.youtube.com/watch?v=QNG4ij6hdag')) ცოტა ძველია მაგრამ ამ ვიდეოში ყველაფერი ნათლად ჩანს, გუნდი აგებს 0–1 70 წუთია, კარგად დააკვირდით აქაც ქეცბაიას ბრალია ამით რისი თქმა მინდა არიან ფეხბურთელები რომლებიც გუნდისთვის/ნაკრებისთვის აკეთებენ ყველაფერს, რომ რომ გუნდმა შედეგს მიაღწიოს!
ამას სულ ფეხებზე ჰკიდია საქართველოს ნაკრები რბილად რომ ვთქვათ ესე ჩანს სტადიონიდან და ტელევოზორიდან თუ მე ვცდები ჩემი კომენტარი მინუსებით ასახეთ
გადაუმოწმებელი ინფორმაცია; ბლექბერნში შეცვლაზე შემოვიდა ხიზანა (2-0 იგებდა) და გუნდმა 2-3 წააგო ამით იმას კი არ ვამბობ, რომ სუსტია; არა უბრალოდ თანაგუნდელები არ იყვნენ მოწოდების სიმაღლეზე ასეა საქართველოს ნაკრებშიც !
დარჩეს ქეცბაია, აბა რა.. დაცვაში კიდე გრიგალავა გვიშველის!!!!!!!!!!!