დილით ჩატარებული ინტენსიური ვარჯიშის შემდეგ, თბილისის დინამოელებმა საღამოს ვარჯიშის ნაცვლად საწვრთნელი მატჩი Koot Azur-თან გამართეს და 4:1 იმარჯვეს.
დინამო: პირველი ტაიმი – მიგინეიშვილი, ხურცილავა, გველესიანი, თოთაძე, შერგელაშვილი, პაპავა, ლიჩკა, ჯიღაური, ჩირგაძე, გორგიაშვილი, ვუო.
მეორე ტაიმი – ლორია, გრიგალაშვილი, დოსოუდილი, ხიდეშელი, კვირკველია, ცინცაძე,
გოლები: 1:0 ვუო (8, შერგელაშვილის პასი), 2:0 ჯიღაური (45, ჩირგაძის პასი), 3:0 ხიდეშელი (48, კუთხურიდან კვირკველიას პასი), 4:0 ხიდეშელი (67, კუთხურიდან კვირკველიას პასი), 4:1 (77).
გასულ შეხვედრაში მონაწილეობა არ მიუღიათ დაუშვილს, პარუნაშვილს, ლობჟანიძეს და ჯანელიძეს, რომელიც გუნდს გუშინ შეუერთდა.
www.fcdinamo.ge
კაი სასტავი შეიკრა ძირითადის 11 კაცს რომ გადახედო . კაკაბაძე რატომ არ წაიყვანა შეკრებაზე უეჭველი სისწრაფის გამო დაიწუნებდა არადა მაგარი ტვინია და დაცვაშიც კაია მარა ჩეხებს ხო ცხენი ფეხბურთელები ევასებათ ვინც ბევრს დარბის არადა კაკაბა ნიჭიერი ბიჭია
ცოტა გონს მოეგეთ და წესიერი ფეხბურთელები მოიყვანეთ თორე აკოტბემ თუ გავგდო ეს იქნება უდიდესი სირცხვილი დინამოსათვის და ზოგადფათ ხალხიც საბოლოოდ ჩაიქნევს ხელს ფეხბურთზე გადიტ ნორმალური გუნდი დააყენეთ და რამდენი მოვა ხალხი ნახავთ
ელგუჯა დაცვაში???
იმედია აქტობეს აჯობებენ ამ სხვაობით
დოსოუდილი ვინ არი?ს ახალია ვინმე?
კი ჩეხი მცველია და გუშინ პირველივე თამაშში პენალტი აუკიდებია დიდი არაფერი კარიერა არ ქონია რატომ მოიყვანა ბილეკმა აზრზე არ ვარ ამისულა ვერ დაიმატეს ბაქოს ინტერში წავიდა და ვინ მოიყვანა ეს