stripslashes((strlen('https://www.youtube.com/watch?v=nvcx5sSGDJI')>0?'https://www.youtube.com/watch?v=nvcx5sSGDJI':'https://www.youtube.com/watch?v=nvcx5sSGDJI')) au ra dzaan xoxmaa qecba
14:34 | 24.08.2014
ამ შესარჩევზე 4 ზე რომ გავიდა გუნდი დიდი შანსი იყო 3 გავსულიყავითკან მაგი ქეცბაიას ბრალი არ იყო ათამაშა შემტევი ფეხბურთი და შეილება მოგვწეგო მაგრამ მსაჯმა და კანკავამ დაგვაღალატა რაც სიმართლეა ვამბობ ქეცბაისა დამცველი არ გეგონო როცა საჭირაო ვაკრიტიკებ როცა საჭიროა არა
14:30 | 24.08.2014
რა გიჟია ნახე რა თურემ ძაან მაგარი ყოფილა მარა სიმართლეს ამბობს ტო 4 გაგვიყვანა როდესაც მაგარი მწვრთნელები გვაყვდა ჩამოყვვანილი და ვერაფერს აკეთებდნენ თან მაშინ ბევრად ძლიერი სასტავი ყავდა ნაკრებს ვიდრე ეხლა ვნახოთ აბა უირალნდიასთან რას იზავს ეხლაც ვერ იტყვის შემტევები არ მყავსო იმედია ირლანდიასთან შწემტევ იგრას ითამაშებსს გვაქვს მაგის რესირსი ჭანტურია ოქრი ჯანო მჭედლიძე ვაწა მარცვალა კანკავა დაუშვილი
16:49 | 24.08.2014
pawo (63)
რა განსხვავებაა 6გუნდში მეხუთეზე რო გახვალ და 5გუნდში მეოთხეზე ? ეგ რო აკერია მაგ ჩემის მოტყ.სუ პირზე მეოთხეზე გავიყვანე და რომელმა მწვრთნელმა გაიყვანა მეოთხე ადგილზეო