დიდია ალბათობა იმისა, რომ “ატლეტიკო მინეიროს” ვარსკვლავი რონალდინიო კარიერის გასაგრძელებლად თურქულ “ბეშიქთაშში” გადაბარგდეს. Milliyet-ის ცნობით, 33 წლის ბრაზილიელის აგენტი რობერტო დე ასისი სტამბულში იმყოფებოდა და კლუბის ხელმძღვანელობასთან ფეხბურთელის პირადი კონტრაქტის დეტალები შეათანხმა.
ჯერჯერობით, მხარეები ოფიციალური კომენტარისგან თავს იკავებენ, მაგრამ თუკი ყველაფერი გეგმაზომიერად წარიმართება, რონალდინიო ევროპაში დაბრუნდება.
აღსანიშნავია, რომ გასულ კვირაში, რონალდინიო ფეხბურთის ისტორიაში ახალი რეკორდით შევიდა. ის პირველი ფეხბურთელია, ვინც ლიბერტადორესის თასი, ჩემპიონთა ლიგა, მსოფლიოს ჩემპიონატი და “ოქროს ბურთი” მოიგო.
ეს ერთგვარი ბიზნესია-ახლა იყიდის რამდენიმე გუნდს იაფად და მერე როცა ძლიერ გუნდებად აქცევს დიდ ფასად გაყიდის (ყველა ვხედავთ როგორ არიან გაცხოველებული ინგლისურ გუნდებზე არაბები).
4 გუნდს რო მიხედვა უნდა არ იცი?
იმენა მაფიოზია რამგარ ზმანზეა ხოლმე თამაშებზე
) ეს და ძამპარინი კიდე პალერმოსი ორი ავადმყოფი,რა ჯანდაბათ გინდათ ჩელსიში კავანი,ცოტა ხანში ლუკაკუ ყველაზე მაგარი ფროვარდი იქნება