ბოლო დროს მიუნხენის “ბაიერნის” ფეხბურთელებს კონცენტრაციას უწუნებენ და ეს ღიადაც განაცხადა კლუბის სპორტულმა დირექტორმა, მათიას ზამერმა. გუნდის ერთ-ერთმა ლიდერმა, ფრანკ რიბერიმ კი დასძინა, რომ ისინიც ადამიანები არიან და არა მანქანები, ამიტომ გარკვეული ჩავარდნები მათაც შეიძლება დაემართოთ: “დიახ, ამ სეზონში ძალიან ადრე გავიმარჯვეთ ჩემპიონატში და შესაძლოა, ეს კონცენტრაციაზეც აისახა. მაგრამ ნუ დაგვავიწყდება, რომ ჩვენც ადამიანები ვართ და არა მანქანები, ხანდახან ვიღლებით კიდეც. გვესმის, რომ “ბაიერნი” ყოველ მატჩში უნდა იმარჯვებდეს, მაგრამ ასეთი რამ ფეხბურთში შეუძლებელია,” – უთხრა რიბერიმ goal.com-ს.
მოსალოცია
როგორც გურულები იტყვიან ერთი "აბდრული" უნდა ვთქვა ამ ჩუენსუსათვის ხომ არ მიგვეცა საქართველოს მოქალაქეობა როგორც ვუYურებ მაგნაირი მარჯვენა მცველი ჩვენს ნაკრებს არ ყავს შეტავაში კარგად მიდის დაცვაში კაცი ვერ გაექცევა, ფიზიკაშიც კარგია და ტექნიკურიცაა.
კაი იქნება მარა რასისტები არიან ბლომად...
Aba guriasgan chikhura 6 quliania eqvseulshiii.vis visi vali aq vegar gaigeb.win mouxedavat gavrbivart ukan.wina turshi supertasis vali(1-5)iqna gastumrebuli da a.sh.
გპირდები რომ ჩიხურა გურიასგან ლანჩხუთიდან ქულას ვერ წაიგებს და არ გინდა ეს ჭორიკნული საუბარიი )))
ვახ ვახ რამდენი ხალხიაა დინამოსთან ან თუნდაც ზესტასთან რამდენი მივააა
ლანჩხუთლებმა გადარია მთელი დუნიაა )))