დრო მოვიდა და მალტის ჩემპიონატითაც დავინტერესდით. “ვალეტაში” ხომ ნუკრი რევიშვილი, ირაკლი მაისურაძე და აბაიომი სეუნი ოვონიკოკო გადავიდნენ. “ვალეტა” მეორე ადგილზეა და 6 ქულით ჩამორჩებოდა ლიდერ “ბირკირკარას”, თუმცა სხვაობა 3 ქულამდე შეამცირა: ვალეტელებმა გასვლაზე 2:1 სძლიეს მეტოქეს.
მალტური წყაროს თანახმად, რევიშვილმა ორჯერ აიღო რთული ბურთი და სხვა ეპიზოდებშიც კარგად გაისარჯა. ოვონიკოკოც სასტარტოში გახლდათ და მხოლოდ მსაჯის მიერ დამატებულ წუთებზე შეცვალეს, ხოლო მაისურაძე განაცხადში არ გახლდათ.
სხვათა შორის, მატჩს 6000 გულშემატკივარი დაესწრო.
მეჩვენება თუ რევიშვილს ღიპი აქვს გუნდურ სურათში?
dpj-001 , 2 ფეხბურთელი მითხარი რომელიც , ბოლონია/ჯენოა'ში წავიდა მალტი'დან.
ნახე ჩემი გუნდი გუნდს გავს ფორმა საკაიფო აცვიათ სპონსორი მშვენივრად აწერით 6 ათასი კაცი დაესწრო თამასს პატარა მოწესრიგებული "კოხტა" სტადიონი აქვთ, ხელფასი აქვთ და მეტი რაღაა უნდათ? მომავლის პერსექტივა? ამ ორ კაცს არ აქვს პერსპექტივა!!!
სადაც ცხოვრების მაღალი დონეა იქ კაცს საღამოს სტადიონზე წასვა უხარია. გინდაც ვალეტას თამაში იყოს. ადამიანი რო არ ფიქრობს იმაზე რო ხვალ სახლში რა მიიტანოს. სტაბილური გარემო.
ესაა რაა რაალობა.
სტადიონს და მაყურებლებს რო თავი დავანებოთ ელემენტარულს შეხედეთ ფორმაზე სპონსორი აწერია თუ არა გუნდს ? აწერია ! ქვეყანა რომელიც თავს ვდებთ რო ფეხბურთი გვიყვარს და საფეხბურთო ქვეყანა ვართ ქვეყნის ყველაზე ტუტულოვანი კლუბი დინამო თბილისი 1 წელია უკვე სპონსორის გარეშეა და მერე გამოვლენ აქ ზოგი და რომან ფიფია ფულს არ ხარჯავს ესაო ისაო ! ეს კაცი ამ ჩემპიონატში რაც ფულს ხარჯავს აქ ნებისმიერი თქვენგანს შესაძლებლობა რო გქონდეთ რაც რომა ხარჯავს იმის ნახევრის ნახევარს არ დახარჯავს !
stripslashes((strlen('http://www.kvirispalitra.ge/sport/20454-revishvilis-malturi-kardiograma.html')>0?'http://www.kvirispalitra.ge/sport/20454-revishvilis-malturi-kardiograma.html':'http://www.kvirispalitra.ge/sport/20454-revishvilis-malturi-kardiograma.html')) რევიშვილთან არის ინტერვიუ
რევიშვილი რო მაქიდან იტალიის რომელიმე გუნდში მოხვდეს მერე რას იტყვით მაინტერესებს,თან მაქიდან რო შანსი ბევრად დიდია იმედია მიხვდებით
6000 ადამიანი დაესწრო თამაშს იმის ფონზე რო სულ 6966 ადამაინი ცხოვრობს მაგ ქალაქში,აბა ჩვენთან რამდენი დადის თამაშზე?და მაგ თამაშზეც იმდენი სკაუტი ჩავა რო ...
აბა ვოლგა,ალანია,ილიჩოვეცის,კრივბასი,კრილია,სკა ენერგია,ტავრია,როსტოვი,ქაბალა,ყარაბაღი,ხაზარი ამათ თამაშებზე ვინ ჩავა?
ყველაზე კარგი გადაწყვეტილება იყო რევიშვილის მხრიდან მაქ წასვლა ოღონდ ინტერვიუში რომ თქვა იმედია ივნისში რუსეთში დავბრუნდებიო თავიდან ამოიგდოს ეგ აზრი,მაქ კარგი თამაშით შესაძლებელია ბოლონია,პარმა,ჯენოა და ა.შ.გუნდებში წასვლა
ჟორდანიას რაც შეეხება უძლიერესი მმართველია და იქ წავიდა სადაც პირველ რიგში მოგებას ნახავდა რაც ლოგიკურია აბა საქართველოში ბიზნესი ცა და დედა მიწააა აქ ბიზნესი რომ დაიწყო 2 თავი უნდ აგქონდეს გაგაწამებენ,იქნება იქ მისთვის წყნარად ძალიან მაგარ კუნძულზე ... და რაც მთავარია ქართველ ფეხბურთელებს მაგარ პადერშკას აძლევს უბრალოდ ჭანტურიამ რატო ვერ დაუფასა არ ვიცი და კი იმკის მაგის სამგიეროსაც
რუსეთში დავბრუნდებიო რომ თქვა მეც ეგ არ მწსიამოვნა მაგის ინტერვიუში და სამწუხაროდ ალბათ ნორმალური მრჩეველიც არ ჰყავს რომ აუხსნას...
ვარიცი ძმაო მე მელტის ჩემპიონატიდან სერია A ში გადასული არავინ მახსენდება და შენი არვიცი. თუმცა მე პირადად რევიშვილს არ ვამტყუნებ ყველამ თავის სამის ჩვენზე უკედ იცის.
თავი უნდა წარმოაჩინოს და გადავა ნებისმიერი და იმედია იმაში მაინც დამეთანხმები რუსულ ჭ კლასის გუნდებში დლინნი ზაოპასში ჯდომას ვალეტა რომ აჯობებს