ეხლა შეადარე ეს უთავმოყარეოები კალათბუტელების ნაკრებს ფუ ....
ronaldo9 (267)
გადაბმულად 5 თამაშს რო ვერ ატარებს, გადაიღლება და გადაიწვება ისეთ კალათბურთელს ნაკრებში კიარა საერთოდ სპორტში არაფერი ესაქმება. შარშანდელ პლეიოფში ჯიმი ბატლერმა ითამაშა უფრო მეტი წუთი შეუსვენებლად, ვიდრე ჩვენი ნაკრების ყველა კალათბურთელმა ერთად აღებული, მაგრამ არ უწუწუნია არც ჯიმის და არც ტიბოდოს
22:03 | 10.09.2013
ici ra ari dzma guli ro shemtkiva kalatburtze da ara marto kalatburtze zogadad qartul sportze imito vwer..ici ra aris chemtvis gaugebari??evropis chempionatze chveni nakrebi gamodioda bijebma tavi dades da sportis ministri arc ki dainteresebula ra ujirt ra ulxint iq bijebs aratu ar chasula iq aramed ertxel ar daurekia da ar gaugia nakrebis ambebi tu dzaan xshirad ari roca chveni nakrebi evropis chempionatze tamashobs da mere gvikvirs shedegebii..rac sheexeba lipartelianma ro tqva meewune konkretuli paqtebia imisa tu rogor xdeba xalxis darebovkeba da gadayvana da merwune eg paqtebi aucileblad daideba darwunebuli var magashi da shenc mixvdebi razec vlaparakob
21:14 | 10.09.2013
da sisulelebs laparakobo vina tqva??ki dzmao vici rac xdeba da rogorc xdeba exa gadabireba ro lipartelinma ar gaimarjvos dzaan kargad vici rac xdeba..da asiani me ravici aq tuara ubralod es kaci 11 welia pederaciis prezidentia magis mere qveyanashi sami xelisupleba sheicvala da aravis ar utqvia am kacze ro puls iparavso da korumpirebuli ariso da ragac dzaan meejveba shen gqondes rame mtkicebuleba..da wynetshi saxlsi radgan.aq kacs avtomaturad mas korumpirebulis iarliyi miawepo rogorc minimum sasaciloa ra
21:27 | 10.09.2013
kripsi (26)
მე იცი რისი მტკიცებულება მაქვს? თვითონ ლიპარტელიანმა ხო თქვა რომ ზეწოლა იყოო და დავდებთ ფაქტებსო... სადაა ეგ ფაქტები, გამოვიდა რომ მოიტყუა იმის გამო რომ მაგ 11 წლის განმავლობაში პირველად უმცირესობაში აღმოჩნა, თორემ არ შეიძლება იძახო რაც მაგან თქვა გუბერნატორები (ნაცები) და საკრებულოს თავჯდომარეები (ოცნება) და თანამდებობის პირები ახორციელებდნენ ზეწოლასო და მებრძვიანო... მაგას დასაბუთება ჭირდება და აგერ მე და აგერ შენ... შენ ძმაო კარგად ჩახედული ჩანხარი და ეტყობა გულიც შეგტკივა კალათბურთზე, ხოდა გეცოდინება ლიპარტელიანს რა ფიქტიური ორგანიზაციებიც უჭერენ მხარს, არ შეიძლება შენსავე გამგეობის წევრს დააფუძნებინო 10 დღის უკან იურიდიული პირი და ხმა მისცე იმიტომ რომ მერე ეგ ხმა შენ მოგცეს ასე რომ არც მთლად უმანკოებასთან გვაქვს საქმე ხომ ეგრეა... დანარჩენი განსაჯე
20:57 | 10.09.2013
da shen magisi gjera ro liparteliani puls iparavs??ra sisulelea kaci 11welia pederaciis prezidentia da magas ro ragac miqaruli qondes sheni azrit ar daijerden??mitumetes exa iseti.zecola xorcieldeba magaze ro ramenairad gaadayenon
21:01 | 10.09.2013
რა ზეწოლა მიმდინარეობს? მე რასაც ვლაპარაკობ ჩემი სუბიექტური აზრი და არ მაქვს პრეტენზია ვინმეს თავს მოვახვიო, პროსტა რა მაინტერესებს იცი კარგი მე სისულელეებს ვლაპარაკობ მაგრამ შენ ცვეტში იცი რომ არაფერი აქვს მიქარული?
20:55 | 10.09.2013
Chik330 (94)