დინამოელებმა “ინტერის” წინააღმდეგ ასეთი შემადგენლობით ითამაშეს:
ხარშილაძე, კვარაცხელია, მექვაბიშვილი, ჭავჭანიძე, ბოგვერაძე, მაღალდაძე, დავითაშვილი, მოისწრაფიშვილი, გაგუა
შეცვლაზე შემოვიდნენ: აზაროვი, თვალოძე, ქაჯაია, ქველაძე, ლომთაძე, გოდერძიშვილი
ტურნირირს საუკეთესო ფეხბურთელად “დინამოს” წევრი დავითაშვილი დაასახელეს, საუკეთესო ნახევარმცველად კი მოისწრაფიშვილი აღიარეს.
აბრეზა რა კაციაა
) კარგად მახსოვს მაგის ჯიგრული თამაში, განსაკუთრებით ამერში...წარმატებები ბავშვებს!
ქომაგების მიმართვა ქეცბაიას stripslashes((strlen('http://sportall.ambebi.ge/mtavari/video.html?view=video&video=2732')>0?' http://sportall.ambebi.ge/mtavari/video.html?view=video&video=2732':' http://sportall.ambebi.ge/mtavari/video.html?view=video&video=2732'))
საღოოლ
გენაცვალეთ დინამოელებო ! წარმატებები !!!
რონალდუ: კონტრაქტის გახანგრძლივება არ არის სასწრაფო -stripslashes((strlen('http://gefc.ge/967-bbbbbbb-bbbbbbbbbb-bbbbbbbbbbbbbb-bb-bbbb-bbbbbbbb.html')>0?' http://gefc.ge/967-bbbbbbb-bbbbbbbbbb-bbbbbbbbbbbbbb-bb-bbbb-bbbbbbbb.html':' http://gefc.ge/967-bbbbbbb-bbbbbbbbbb-bbbbbbbbbbbbbb-bb-bbbb-bbbbbbbb.html'))
ფავორიტი მადრიდია -stripslashes((strlen('http://gefc.ge/main/962-bbbbbbbb-bbbbbbbb.html')>0?' http://gefc.ge/main/962-bbbbbbbb-bbbbbbbb.html':' http://gefc.ge/main/962-bbbbbbbb-bbbbbbbb.html'))
"რეალის" საბოლოო შეთავაზება, 117 მილიონი -stripslashes((strlen('http://gefc.ge/main/963-bbbbbb-bbbbbbb-bebbbbbbbbb-117-bbbbbbb.html')>0?' http://gefc.ge/main/963-bbbbbb-bbbbbbb-bebbbbbbbbb-117-bbbbbbb.html':' http://gefc.ge/main/963-bbbbbb-bbbbbbb-bebbbbbbbbb-117-bbbbbbb.html'))