ნახევარდაცვაში გვჭირდება ჭკვიანი და ფურთის სწრაფად ამომტანი ფეხბურთელი, რომელიც არ გვყავს სამწუხაროდ.
Zura Basilashvili (292)
23:05 | 20.07.2013
ASETUISE (311)
livegio (204)
ესეიგი 23-ში სერბებთან იბრძოლებენ ეგენიც, მაგრამ ფრანგებივით ორმეტრიენები არ იქნებიან იმედია და დადებითი შედეგით დავასრულებთ. ამ ფრანგებს რას ასმევენ ან რას აჭმევენ, რაღაც სპეციალური ვიტამინებია ალბათ, ან ასაკი გადაიკეთეს? თუ ეს რეალობააა.. ))))))))))))))))))))))
23:04 | 20.07.2013
გავიგე რომ გამარჯვებული შემადგენლობიდან არ ამოაგდო ხალხი მაგრამ... მაინც უცნაურია მართლა ან იმ შემადგენლობაში რატომ არ იყო უკვე ვფიქრობ სხვა რამეში ხომ არაა საქმე? იქნებ სხვები ჯობნიან მართლა ღმერთმა ქნას თუ მაგის ფუფუნება გვაქავს რომ აბურჯანია კონკურენციის გამო დარჩა ნაკრებს მიღმა. შარშანაც ევროპაზე რატომღაც სკამზე დასვეს არა და ბოლო თამაშში რომ დააყენა ყველამ ვნახეთ რომ ნამდვილი ლიდერივით ითამაშა. ახლაც ოლბორგთან ძალიან მომეწონა აი არც კი ვიცი რა ვთქვა.. დღესაც ჩვენი ნაკრების ძირითადი პრობლემა როგორც მომეჩვენა ზუსტად ის იყო რომ ცენტრში ბურთის დამჭერი და თამაშის საკუთარ თავზე ამღები არავინ იყო, ერთი მარკოზაშვილი ცდილობდა ტექნიკური ბიჭია რაღაცით ჯამარაული გამხსენდა მოკლეთ იმედია სამუშია გააძლიერებს ნახევარდაცვას. და კიდევ ჩემდა სამწუხაროდ ისევე როგორც ყველა ნებისმიერმა ქართულმა გუნდმა თუ ნაკრებმა არც ამ ნაკრებმა იცის ზუსტი პასი, ბურთის მიღება და დაცვიდან შეტევაში სწრაფად გადასვლა.. მაპატიონ ბიჭებმა არ ვაკრიტიკებ უბრალოდ თვალში საცემი იყო არა მარტო ფიზიკაში ამ კომპონენტებშიც განსხვავება. დავაბრალოთ სასტარტო მატჩს და ძალიან ძლიერ მეტოქეს.. იმედია გაიხსნებიან მომდევნო თამაშებში