იტალიური “მილანის” ნახევარმცველი ანტონიო ნოჩერინო, სეზონის ბოლომდე, “ვესტ ჰემში” ითამაშებს. ინგლისური კლუბის მიერ გავრცელებულ ოფიციალურ განცხადებაში ფეხბურთელის გამოსყიდვის შესახებ არაფერია ნახსენები, რაც იმას ნიშნავს, რომ “ვესტ ჰემს” ეს უფლება არ აქვს.
ანტონიო ნოჩერინო “მილანში” 2011 წელს გადავიდა. პირველი სეზონის მაღალ დონეზე ჩატარების (35 თამაშში 10 გოლი) შემდეგ, მან თამაშს უკლო. სერია A-ს მიმდინარე გათამაშებაში, მან 11 მატჩი ჩაატარა, აქედან 7 ძირითადში და თავი 1 საგოლე გადაცემით გამოიჩინა.
იბრამ რაღაც სასწაულის ხარჯზე შეძლო და ერთი ჭელი ზე ფეხბურთი ათამაშა, ვისაც 2011-2012 სეზონში ნოჩერინოს თამაში აქვს ნანახი დამეთანხმება... აი ეხლაც კი ვაპირებ გავიხსენო მისი შედევრალური გოლები
წარმატებები ნოჩერინო.. ისე ამის დაბრუნებას აზრი აღარ აქვს..
წავიდეს წავიდესო და წავიდა ბოლო ბოლო ეხლა ვანხოთ შეიცვლება თუ არა მილანის თამაში, მახსოვს ამას აბრალებდნენ მილანის წარუმატებლობას