ვიცნობ რამოდენიმეს გლადიატორებიდან და მართლა მაგარი ხალხია ))
stripslashes((strlen('http://www.palitratv.ge/akhali-ambebi/sporti/42524-qarthveli-kikboqsiori-davith-qiria-prestizhuli-glory-is-msoflio-chempioni-gakhda.html')>0?'http://www.palitratv.ge/akhali-ambebi/sporti/42524-qarthveli-kikboqsiori-davith-qiria-prestizhuli-glory-is-msoflio-chempioni-gakhda.html':'http://www.palitratv.ge/akhali-ambebi/sporti/42524-qarthveli-kikboqsiori-davith-qiria-prestizhuli-glory-is-msoflio-chempioni-gakhda.html'))
დავით ქირიამ მოიგო ერთერთი პრესტიჟული ტურნირის ფინალი.. უბრალოდ, "პალიტრატვ" რატო უნდა ასწრებდეს ესეთი ინფორმაციის მოპოვებას და გავრცელებას სპორტულ საიტებს ვერ ვხვდები.. ვულოცაავ..მაგარი მებრძოლი ბიჭია და ცოტა მხარი დავუჭიროთ ამ კუთხით მაინც
16:52 | 09.03.2014
ტორპედო უნდა დაქვეთონ დაბალ ლიგაში და ყველაზე მცირე ქულები გაუნულონ არ გვინდა ტორპედო ცვენ ცემპიონატში რომც გავიდენ ევრო ტურნირებზე მაინც სირცხვილი უნდა გვაჭამონ და ამშემადგენლობით საერთოდ
კაი ეხლა გუნდთან რაგინდა ერთი თუ ზმახარ, რგოროც ვთვით ფეხბურტელებთან რაუნოდა გულშემატკივარსო ისეთი პონტია ეხლა ეს, გუნდი კაირა სტადიონზე არუნდა დაასწრონ არავინ კარგა ხანი და მერე დაშოშმინდებიან