gagimarjos (433)
" მეტოქის მაღალი კლასი აშკარაა, უმეტესობა ფეხბურთელებისა პრემიერლიგაში თამაშობს. კიდევ ერთხელ ვამბობ: ჩვენ ყველაფერი გავაკეთეთ, მაგრამ მოდუნებამ დაგვსაჯა. ფაქტი ერთია, ქართულ ფეხბურთს ძალიან უჭირს"ვნახოთ ერთი რა თქვა ამ კაცმა,ესე იგი მეტოქის მაღალი კლასი აშკარააო,თუ ილანდია მაღალი კლასის გუნდია და ჯგუფში გერმანია გვყავს,რა ვქნათ ეხლა მოდით გერმანიასთან საერთოდაც ნუ გავალთ და ტყუილა მუ გადავღლით ბიჭებს,მით უმეტეს ოჯახი და ქართული პურმარილი მონატრებული ექნებათ უცხოეთიდან შეკრებაზე ჩამოსულებს,დაისვენონ თავისთვის რადგან გერმანიის და ირლანდიის შედარებაც კი არ შეიძლება კლასში.ცოდნია ამ კაცს რო ამათი უმრავლესობა თურმე პრემიერლიგაში თამაშობს,ჰოდა მითითება მიუცია ჩვენებისათვის რომ მაღალი ბურთებით მოემარაგებინათ.ეს ძაან მაგარი რამე თქვა " ჩვენ ყველაფერი გავაკეთეთ, მაგრამ მოდუნებამ დაგვსაჯა"ერთი ანეგდოტი გამახსენდა.ტიპი მილიციას აგინებდა-მაგათი ასე და ისეო,მეორემ რათ აგინებ კი მაგრამ რა დაგიშავესო.მაგათ დამღუპეს და დამაქციესო,როგორო-კიდე შეეკითხა.როგორადა სამი ტიპი გაუპატიურებას მიპირებდა მაგრამ ვერაფერს მიშვრებოდნენ,მაგრად ვუძალიანდებოდი ბოლოს ვიღაცამ იყვირა ბიჭებო მილიცია მოდისო და მეც მოვდუნდი და მაგან დამღუპა,მილიციამ დამაქციაო.ყველას და ყველაფერს აბრალებდა ქეცბაია აქამდე მარცხს გარდა მილიციისა და ეხლა იმათაც რო დააბრალოს აღარ გამიკვირდება.და ბოლოს ფაქტია რო ქართულ ფეხბურთს ძალიან უჭირსო და აქ აბსოლიტურად გეთანხმები,თუ კი შენს იქით გზა არა გვაქვს ფაქტია რო მაგრად უჭირს.
03:00 | 08.09.2014
მშვიდობიან ღამეს გისურვებთ.