ეგ სამეუხარო და ცნობილი ფაქტია
stripslashes((strlen('http://www.transfermarkt.de/en/valeri-bojinov/profil/spieler_4176.html')>0?'http://www.transfermarkt.de/en/valeri-bojinov/profil/spieler_4176.html':'http://www.transfermarkt.de/en/valeri-bojinov/profil/spieler_4176.html')) ეს რო ქართველი ყოფილიყო თავს მოვიკლავდით 18 წლის სერია ა ს ამამოვალ ვარსკვლავათ ითვლებოდა და რა დგეშია ეხა ნახეთ პროსტა
16:41 | 02.12.2013
თუ თავისუფალი აგენტია , დინამო დაეჩალიჩოს : დდ )
16:44 | 02.12.2013
აუ მაგარი ფეხბურთელი იყო მარა რა ფორმაშია ეხა არ ვიცი ეჰ იმდენი მაგარი თავისუფალი აგენტია გინდაც ეს stripslashes((strlen('http://www.transfermarkt.de/de/alexander-madlung/profil/spieler_2767.html')>0?' http://www.transfermarkt.de/de/alexander-madlung/profil/spieler_2767.html':' http://www.transfermarkt.de/de/alexander-madlung/profil/spieler_2767.html'))
16:45 | 02.12.2013
მერე დაფაცუნდეს ფიფია ) ბატეს პონტში ვიქნებით მერე რაა ... ) უეჩემპიონატო მაგრამ , ამბიციური კლუბი ) განა ცუდია ?! მაგრამ , რეალლობა ისეთია ფულის დახარჯვა არ გვინდა ... ) როგორ შეიძლება ასეთი რამ თქვა , ფიფიაზე მაგრამ ... ) მარტო ბაზა ყველაფერი არ არის )
16:48 | 02.12.2013
როგორ არ გვინდა რა ხელფასებიცა გუნდში ამათ მეტი კი არ აქვთ პროსტა ტყავაძე ვერ აკეთებდა წესიერ ტრაფერებს და აბოლებდა მაგრად ფიფიას რაგაცებს აი ბატეს ლიდერი მაშინ როცა ლიგაზე იყო თავისუფალია :stripslashes((strlen('http://www.transfermarkt.de/de/renan-bressan/profil/spieler_66008.html')>0?')http://www.transfermarkt.de/de/renan-bressan/profil/spieler_66008.html':')http://www.transfermarkt.de/de/renan-bressan/profil/spieler_66008.html'))
16:53 | 02.12.2013
მაშინ რატომ არ მოჰყავთ ?! )