მარიუპოლის “ილიჩივეცის” პრეზიდენტმა ვლადიმირ ბოიკომ საქართველოს ფეხბურთელთა ეროვნული ნაკრების წევრებს დავით თარგამაძესა და თორნიკე ოქრიაშვილს უპასუხისმგებლოები უწოდა.
“ჩემი აზრით, ისინი უპასუხისმგებლოები არიან. მათ შესახებ ბევრ ადამიანს მოუყოლია. მესმის, რომ ისინი ჩვენთან კონტრაქტით არიან დაკავშირებული, მაგრამ ვფიქრობ, საქმეს არასერიოზულად ეკიდებიან” – განაცხადა ბოიკომ ტელეარხ “2+2”-ის ეთერით.
თარგამაძე და ოქრიაშვილი, რომელთა სატრანსფერო უფლებები დონეცკის “შახტარს” ეკუთვნის, “ილიჩივეცში” იჯარით თამაშობდნენ და ახალი წლიდან მარიუპოლურ კლუბში კარიერის გაგრძელებას აღარ აპირებენ.
რას ერჩით ამ ბიჭებს. ნაკრებში არასდროს არ უსაჩკავიათ. ბოლომდე იხარჯებოდნენ და კარგად თამაშობდნენ. ვიღაც ჭ კლასის კლუბის პრეზიდენტის და მწვრთნელის ნათქვამის გამო საკუთარ ფეხბურთელებს ლანძღავთ. ტრამვა აქვთ და ვერ თამაშობენ. როცა თამაშობდნენ, მანდაც საუკეთესოები იყვნენ. მთელი ცხოვრება რო ილიშევეცში არ დარჩებიან ეგ თავისთავად ნათელია და რამ გააბრაზა კლუბის ხელმძღვანელობა? თქვენ კიდე მოდექით და მიწასთან გაასწორეთ საკუთარი ფეხბურთელები, თან აბსოლიტურად დაუმსახურებლად. კიდე გულშემატკივრები გგონიათ საკუთარი თავები.
არცერთის არ მჯერა
axali ambavi : )
იტოკში ქართულ ფეხბურთს,სერიოზულად აქვს დარხეული.ერტადერთი მარტლა პროფესიონალი და მართლა ფეხბურთელია,გურამ კაშია რა.
ტეხავს ასეთი სახელი რომ აქვთ=) თავისთავად ესენი არც კარგ რეკომენდაციას გაუწევენ )
ჩემი აზრით ოქრიაშვილი თავისუფლად გაქაჩავს ისეთი დონის გუნდში როგორიც თუნდაც ატლეტიკოა
ოქრიაშვილი ატლეტიკოში :დდდ:დდ რა გულუპრყვილო ხალხი ვართქართველები და გამოუსწორებელი ოპტიმისტები, რეალობას რომ ვერ ვაფასებთ
ჯიგარო მეც მაგას ვამბობდი 3-4 თვის წინ მარა ახლა რაღაც რაღაცეებში გავერკვიე და მივხვი რომ ატლეტიკოში არავინ მიასუნინებს
გენაცვალოთ მთვარისა ბიცოლა !! თოკო შენ განსაკუთრებით.. სუსური ბიჭი ხარ.. იტალიაში წამოდით))
stripslashes((strlen('http://www.youtube.com/watch?v=Rn1gb3CaP54&list=FLQKBI33d_4YdbkkXCzIIMDg&index=1')>0?'http://www.youtube.com/watch?v=Rn1gb3CaP54&list=FLQKBI33d_4YdbkkXCzIIMDg&index=1':'http://www.youtube.com/watch?v=Rn1gb3CaP54&list=FLQKBI33d_4YdbkkXCzIIMDg&index=1'))
ამაზე უკეთესი ფეხბურთელი არამგონია ილიჩევიცში ირიცხებოდეს ))))))
უფრო ნიჭიერი შეიძლება არ ყავთ, მაგრამ ნიჭს ჭკუაც ჭირდება რომ ბოლომდე მოიხმარო.რაც ამ მართლა უპასუხისმგებლოებს და თავქარიანებს არ აქვთ. ზატო კლუბებში სიარული და უკრაინელი ნაშების ზირტიკი არ ეზარებათ
მიდით ბიჭებო დაუმტკიცეთ ამ პრეზიდენტს რო მაღალ დონეზე შეგიძლიათ ფეხბურთის თამაში ))