უკრაინული "ილიჩივეცის" მწვრთნელმა ნიკოლაი პავლოვმა განაცხადა, რომ თორნიკე ოქრიაშვილისა და დავით თარგამაძის საკითხი კვლავ ღიადაა და ამ ფეხბურთელების საკითხი დონეცკის "შახტარმა" უნდა გადაწყვიტოს.
"მათი ბედი ჯერ გაურკვეველია. ოქრიაშვილი და თარგამაძე თბილისში არიან, მათზე სხვა ინფორმაცია კი არ გაგვაჩნია. ყოველ შემთხვევაში, მე არ გამაჩნია. ამ საკითხს "შახტარის" ხელმძღვანელობა მიხედავს".
პავლოვს განსაკუთრებული არაფერი უთქვამს. "შახტარს" ეკუთვნიან ქართველი ფეხბურთელები და ბუნებრივია, უფასოდ არ დათმობენ. ცნობილია, რომ ოქრიაშვილისა და თარგამაძის მიმართ ინტერესს "ჩერნომორეცი" იჩენს.
ვისი? ამათი იმედი გვაქ არავის არ ვჭორავ პროსტაა არშემიძლია როარვთქვა კაფე გალერიდდან გამოდიის დაა აგდებს ბიჩოკს რატო ფლანგავ ნიჭსს რატო ტოო!! მთელი საქართველო ამყარებს იმედს და რრაზე ვიშლი ნერვებს თვვითონ კიდიიათ ერთადგილზე თავისი თავი და ნაკრების გამოიზამენ რამეეს არა ძმაო არა რა არაა ჩვენნ ცვეტში ჯადოქარი ვერგვიშველის. მენტალიტეტშია საქმე და არაპროფესიონალიზმში ეხლა ვხვდები ნელნელა ქეცეს რატოაქ აკრეფილი ამათზე და სწორესაც აკეთებს! აუშენნე აკადემია გაააკეთე მოედნები ინფრასტრუქტურა აზრი? სწორედ თქვა დევდარიანმა იქპიატების და შმონების იქით აღარიხედებიანო მატერიაა მატერია მატერია.. თაობათა ცვლაა არააა დ\ე\დაა სულთანი. საქმე ისევდა ჩვენშია და მოვეშვათ ამ ილუზიებს რაა და რეალობას შევეგუოთ.. ! უახლოეს მომოვალში ვერაფერ პერსპექტივას ვერვხედავ ღმერთმა ქნას ვცდებოდე.
ამ შახტარის და ახმეტოვის დ....მ...!ფული აქვთ და პაჭკებად იყიდა ფეხბურთელები!თუ არ ჭირდებოდათ ...თან ხელფასებიც დაუდეს და ილიჩევეცში უყურებდნენ-იქნებ დაგვჭირდეს!დიდმა,ბევრმა ფულმა გააფუჭა ფეხბურთი!უნდა იყოს ზღვარი,როგორც აშშ-ია და აეკრძალოს(თუმცა აკრძალულია,მაგრამ რეალურად გვერდს უვლიან)ერთ მეპატრონეს რამდენიმე კლუბი ყავდეს
უკვე ეს საიტი ახურებს რა...
ან ნიუსი და წერთ ან ინტერვიუ.. რა უბედურება ეს არაფრის მთქმელი სტატია!
ამ ბიჭებისთვისაც შავი პიარი გამოდის და საიტის რეპუტაციაც უკვე ბევრ კითხვებს აჩენს...
უკვე მერამდენე არაფრისმთქმელი(ე.წ. ,,you don't say"
) სტატია ამ 2 ფეხბურთელზე.
მაგარი პოხუი აქვთ ჩართული
არცერთის არ მჯერა, ორივე ჭამა-სმისთვის არიან დაბადებული. რაღას წვალობენ და გვაწვალებენ ჩვენც, წავიდნენ ფეხბურთიდან და იგრიალონ რამდენიც უნდათ.
საქართველოს ცჰემპიონატს მაგრად გააძლიერებენნნ ნებისმიერ გუნდს
ტორპედოში მინდა ესენი ორივე მაგრამ ფულს ვინ გადაიხდის???