გერმანიის მესამე ლიგაში მოასპარეზე “ჰალეშერის” მესვეურები ადასტურებენ, რომ ბერლინის “ჰერტა” აკაკი გოგიას შეძენით მართლაც დაინტერესებულია.
ინტერნეტპორტალ liga3-online.de-ს ცნობით, განვლილ ტურში, როდესაც “ჰალეშერმა” შინ “ჰოლშტეინ კილს” 1:0 მოუგო, “ჰერტას” სკაუტები 22 წლის გოგიას და 20 წლის მარსელ ფრანკეს აკვირდებოდნენ.
გოგია “ჰალეშერის” ერთ-ერთი ლიდერია და მისით მეორე ბუნდესლიგის “ბოხუმიცაა” დაინტერესებული, ხოლო ახლა ყურადღება პირველი ბუნდესლიგის “ჰერტამაც” მიაპყრო. მას “ჰალეშერთან” კონტრაქტი 2015 წლის 30 ივნისამდე აკავშირებს, მაგრამ დიდი შანსია მიმდინარე წლის ზაფხულში “ჰერტაში” აღმოჩნდეს.
30 დღით ადრე ლიხტენშთაინამდე ქეცბაია ჭედიასთვის სასიამოვნო ინFორმაცია საბა კვერკვეკიაზე. -----ლობჟანიძე ხუბუტია კაშია გრიგალავა -----ზამენაძე საბა და დათო Бурлак только приступил к работе, он сыграл на хорошем уровне, позиционно они с Кверквелией смотрелись очень хорошо. — цитирует Билялетдинова официальный "твиттер" "Рубина
გერმანია მინდაო
არ დავკვირვებულვარ გოგიაზე ამ საიტზე სტატიებს ერთი ჟურნალისტი წერს თუ რამდენიმე.
მაინტერესებს თქვენი ნათესავია, ძმაკაცია თუ ვინაა რომ წაიღეთ ტვინი.
თქვენი ნაკრები, თქვენი ქვეყანაცო ასე გვითხრა და თქვენ კიდევ ოდნავ გაფხაკურება და მაშინვე სტატიას აცხობთ.
კაცს არ აქვს ჩვენს ნაკრებში თამაშის სურვილი და ჩვენ რას გავაწყობთ?ესეთი ფეხბურთელი დამიჯერეთ არ გვჭირდება,ამისგან სასარგებლოს ვერაფერს მივიგებთ,ვერც ჩვენ და ვერც ნაკრები..
დაააა ნომინაციაში worldsport.ge-ს ფავორიტი ფეხბურთელიიიი აგერ უკვე 2წელია უპირობოდ ლიდეროოოობს კაცი ფინტი, კაცი გოლი, კაცი პატრიოტი, კაცი ნაკრების ერთგული, კაცი რომელსაც ფეხებზე ვკიდივაააართ აკაკი გოგიააა !!!!! ტაში ადმინ ტაშიიი!!!
stripslashes((strlen('http://www.youtube.com/watch?v=nFc8LAMn_Es')>0?'http://www.youtube.com/watch?v=nFc8LAMn_Es':'http://www.youtube.com/watch?v=nFc8LAMn_Es'))