ეჰჰჰჰჰჰჰჰჰ,ამას რა კომენტარი უნდა გაუკეთო კაცმა?საქართველოს ჩემპიონატის ბომბარდირი რეგიონალ ლიგაში თამაშობს
სად წავიდა სულ სკამზეა ასეთ წასვლას და სკამის ხეხვას საქართველოს ჩემპიონატში თამაში ჯობია
ეეჰ რა კაცი გააფუჭეს.ფული ფული ფული არ რა გვღუპავს
იმედია ზესტაფონში დაბრუნდება.
ამბიციები გვაქ იმის დედას შ... მაგრამ ცხოვრება რო გვეზარება ამას რა ვუყოთ? დავიჯერო ეხლა გელაშვილი 2 ბუნდესლიგსაც ვერ უნდა ქაჩავდეს არა და აქვს ამ ბიჭს მონაცემები სამწუხაროა რო ვერ იყინებს
stripslashes((strlen('http://trophymanager.com/?c=2566393')>0?'http://trophymanager.com/?c=2566393':'http://trophymanager.com/?c=2566393')) ონლაინ საფეხბურთო მენეჯერია !! შექმენი:გუნდი,სტადიონი,ქალაქი,ლოგო,ფორმა,ფანკლუბი და გადადით უმაღლეს ლიგაში !! შემოგვიერთდით 12,000 კლუბია უკვე
რაც ვართ ეს ვართ უნდა ვაღიაროთ რო მეტი არ შეგვიძლია
ეს ბიჭი ვერ მოერგო გერმანულს და გაუჭიანურდა ადაპტირება,ეს კარგია რომ მეორე გუნდში დააწყებინეს თამაში ,ანუ კიდევ აქვს შანსი აქ კარგი თამაშით და გოლებით პირდაპირ პირველი გუნდის ძირითად შემადგენლობაში დაბრუნდეს.
ამ შანს გამოყენება უნდა
არუნდა მეტი არაფერი, აქ ეთამაშა მართლა ჯობდა პრაქტიკა მაინც ექნებოდა, მერე გული მოგვდის რუსეთის გარდა რატო არსად მიდიან ჩVენი ფეხბურთელებიო, აგერ ავიდა გერმანიაში და ვერ გაქაჩა რუსეთში ბოლოა დგილოსან გუნდებში ფულსაც უხდიან და შეზლებისდაგვარად თამაშიც უწევთ ევროპულ გუდნებს კი არ მიყავს ჩVენი ბიჭები,