ზესტაფონში და დინამოში რო უხმობთ აი იმ ხალხის აზროვნება მაინტერესებს. თუ იმის ამბიცია გაქვთ რომ ან ერთი ან მეორე ევროპაზე ან მითუმეტეს ლიგაზე გავიდნენ მეორე ბუნდელიგის სკამის ფეხბურთელი რომელსაც რეგიონლიგაში ათამაშებენ რათ გინდათ? ეგეთი ფეხბურთელებით გგონიათ მიაღწევენ გუნდები წარმატებას?
გელაშვილი კიდე უნდა დარჩეს და მაქსიმალურად ეცადოს დაამტკიცოს რომ რაღაც შეუძლია, მეორე ბუნდესლიგა წესით საქართველოს ჩემპიონატის ერთ-ერთი საუკეთესო ფეხბურთელისთვის ტრამპლინი უნდა ყოფილიყო, მაგრამ ან ისეთი დაბალი დონეა ეს ჩემპიონატი რომ ზოგ ჩვენგანსაც არ წარმოუდგენია ან კიდევ თავის თავში უნდა ეძებოს პრობლემა.
12:02 | 12.04.2013
GrdzeloGT98 (573)
Ra tramplini. tavs daveeb ro dinamo ro tamashobdes meore bundesligashi 5 eulshi shevidoda. Gundebis girebulebas gadaxede transfermarktze tu dzaan gainteresebs maximum 5 gunds qondes dinamoze magali fasi. Chemi azrit tviton gelashvilis bralia tan adaptaciac ver gaiara kargad
10:59 | 12.04.2013
@kosha@ (567)