ხო გეთანხმები მილიონამდე აქვს თუ მეტი არა მგონი ჯანოს წელიწადში და რავარი წასასვლელია 20 თასიან ხელფასზეDD
როგორ დავიჯერო გახოკიძე ამას ჰოლანდიაში ან ბელგიაში ვერ გაუჩითავს რაიმე გუნდს,ნაიმეგენში,ვალვაიკში,კამბურში,ლიერში ან სერკლ ბრიუგეში ბევრად ჯობს თამაში ვიდრე რუსეთში,პერსპექტივაა უპრო მეტი მაგრამ არ უნდა არც ჯანოს და არც იდევ სხვა ახალგაზრდებს დლინნი ზამენა გულავი და ბევრად მეტი ფული ურჩევნიათ
ბელგიაში და ჰოლანდიაში არ იხდიან იმდენს ფეხბურთელში რასაც სპარტაკი ითხოვს.ჯანომ ისე უნდა ითამაშოს, რომ ტოპ ჩემპიონატის გუნდებმა მიაქციოს ყურადღება მასე თუ ითამაშა მაშინ სპარტაკი აღარ გაუშვებს და არ ვიცი რაა საშველი.
15:18 | 10.12.2013
გოჩა (219)
სხვათა შორის, სპარტაკის და როსტოვის შეხვედრას ვინც უყურა დაადასტურებს რომ, როსტოვი უკეთეს ფეხბურთს თამაშობს. როსტოვმა წააგო შეხვედრა რომელშიც ყველანაირ უპირატესობას ფლობდა და თამაშის შესაბამისად მისმა ფეხბურთელებმა სპორტული ექსპერტებისგან უფრო მაღალი შეფასება მიიღეს ვიდრე მოსკოველებმა. სპარტაკის მეკარემ მატჩის დასრულებისას ძელები გადაკოცნა, რადგან არა ერთხელ იხსნა ის გაშვებული გოლისგან. ამის მნახველმა ვეტერანმა ფეხბურთელებმა, რომლებიც მატჩის შემდეგ ფეხბურთელების სარგებლიანობას აფასებენ, ასეთი რჩევა მისცეს სპარტაკის მეკარეს: ძელების კოცნას ვარჯიშის მომატება ჯობიაო
15:17 | 10.12.2013
ReNნee (9225)
ყველაფერი ტ რა კისენაა )
15:16 | 10.12.2013
militarytimes.ge (160)