“მანჩესტერ იუნაიტედისა” და ბელგიის ეროვნული ნაკრების ნახევარმცველი მარუან ფელაინი ოპერაციას არა უახლოეს დღეებში, არამედ დეკემბერში გაიკეთებს. აღნიშნულ ინფორმაციას Sky Sports-ი ავრცელებს.
ფელაინიმ ტრავმა ჩემპიონთა ლიგაზე “შახტართან” გამართულ მატჩში მიიღო. როგორც გაირკვა, ბელგიელს მყესები აქვს დაზიანებული. იყო მოლოდინი, რომ 25 წლის ნახევარმცევლი ოპერაციას მალევე გაიკეთებდა და დეკემბრამდე იუქმებდა, მაგრამ ახლახანს ცნობილი გახდა, რომ მას ეროვნულ ნაკრებში უხმეს. ბოლო ინფორმაციით, ფელაინი “მანჩესტერის” უახლოეს მატჩებშიც ითამაშებს, ხოლო ოპერაციას დეკემბერში გაიკეთებს.
200 კი არა თუ გინდა 500 იყოს 600 იყოს მე რა მენაღვლება ამ ჩემს აბრამოვიჩის ჯიბეს
მეც მაგრად მკიდია რამდენი ექნება ხელფასი მთავარია გუნდისთვის ყველაფერი გაიღოს.
მიდი ედენ ლიგაზე პარიზელები უნდა წამოიხიო შენებურად, ლუიზი და სილვა უნდა შემოსტყორცნო ერთმანეთს.
საშვალო მაჩვენებელი გამოდის 3 თამაშში 1 გოლი. ძაან დაბალი შედეგიანობაა. მაგრამ მისი პოზიციიდან გამომდინარე თუ ვიმსჯელებთ არ უნდა იყოს ურიგო შედეგი
რომელ ჩემპიონატში თამაშობს ხომარგავიწყდება,ფეხბურთელის კლასი მარტო გოლებით არიზომება,ეს რომ ჩელსის არყავდეს არვიცი რაიქნებოდა.