დღემდე ვერ შეიგნო აქ ხალხმა რომ პიროვნულ შეურაწყოფაზე გადასვლა არასწორი და შეუგნებელი საქციელია, გააქვას შენი აზრი? დაწწერე! სხვის პიროვნებას რა უფლებით ეხებით? ვინც ჩემი სუბიექტური აზრის გამოხატვის გამო შეურაწყოფას მომაყენებს ყველა იმ არაკაცის დედის სისხლი და ხორცი მო...ან!
ზოგს რა მაგრად აკლია ჭკუაში ტო..
) ბარსაში აბსოლიტურად ყველა სახეობის ტიტული მოიგო, ასევე ინტერში
) რაღა უნდოდა ამას სხვა რომელიმე ევროპულ გრანდში? წავიდა და ფული გააკეთა რა მერე.. კარიერა გაიფუჭA მაგით თუ რა?
ეს კაცი უკვე მსოფლიო ფეხბურთის ლეგენდაა
31 წლის იყო ევროპულ ფეხბურთს, რომ ჩამოშორდა და ხედავთ რამე გასაკვირს?
ვისზე ამბობ მაგას? ვის აკლია ჭკუაში?
ყველაფერი მოგო რაც უნდა მოეგო კაცს, ფულიც იშოვა დოხუია, და ეხლა კიდე პრემიერ ლიგაში ინავარდებს არცთუ ისე დაბალ ხელფასზე, ფულის მონა კიარა ტვინი და გონება ამას ქონია საროლ ეტოD
რაღათ უნდა ყატარული მილიონები რუსული მიმლიონები იშოვა უვკე და ეხლა იკაიფებს პრემიერ ლიგაში, ამას ეხლა 5 მილიონზე ნაკლები არც ჩელში მიცევენ ხელფას თუ მეტს არა,
4 მილიონზე იყო ჩელსიში ლაპარაკი
არა ძმაო ჩვეულებრივი ხელფასი ქონდა როგორიც ეკუთვნოდა იმდენი რჩებოდა ანუ 10 მილიონი ამაზე ბევრად მეტი აქვთ დღეს, ისე ვიცი 20 რომ ქონდა
აბა რა ეტოო როდის იყო ფულის გულისთვის გადადიოდა რომელიმე გუნდში?
ხო და კიდე რისი თქმა მინდოდა ამას დასამტკიცებელი და რეპუტაციის აღსადგენი ჩემი აზრით არაფერი ჭირს
აბა ერთი გამეცი პასუხი რისთვის წავიდა ანჟიში? ხომ შეეძლო ნებისმიერ ევროპულ დიდ გუნდში დარჩენილიყო და გაეგრძელებინა კარიერა? ხო ფული იყო რუსეთში წასვლის მიზანი? ხოდა მორჩა საკითხი! დიდი ფეხბურტელობის ამბიცია თუ აქვს ადამიანს ერთხელ მოგებული ლიგა არ კმარა ამისთვის. ერთხელ და ორჯერ ბევრს აუღია თასი, მაგრამ საუკეთესოთა შორის საუკეთესო რომ იყო კარიერის დასრულებამდე მწვერვალზე უნდა იდგე სტაბილურად რომ მერე შენი სახელი დიდი ასოებით ჩაიწეროს ისეტრიაში. გამომიყვანეს აქ ქველმოქმედი ეს "დუხოვკაში" დამწვარი გოჭი. პ.ს. ეხლა იმედია არ იტყვი: იმიტომ წავიდა რომ გაჭირვებულებს დახმარებოდაო.
კაი გამძღარი კია ისე
ბიჯო რა დაგიჯინებიათ ეს ფულის ღორი ამ კაცმა რაც გააკეთა ყველანაირად კარგად იხსნება მაგალითად როცა წავიდა ყველაფერი ქონდა მოგებული საკლუბო დონეზე რაც შეიძლებოდა თანაც არა ერთხელ ეხლა მეორე რომ წავიდა ანჯიში იქედან ხელფასის ნახევარს ოფიციალურად რიცხავდა თავის ქვეყნის გაჭირვებულ ადამიანებთან და კიდე სწორედ მაგხელა ხელფასი რომ ქონდა მაგიტომ აკეთებდა, აბა დამისახელეთ მასეთი გულუხვი ფეღბურთელი რომელიმე დაიწყეთ რონალდოთი და დაამტავრეთ მესით. ეხლა კი ამ კაცს შანსი მოეცა და დაბრუნდა დიდ კლუბში მე ყველანაირად ვეთანხმები ამ ადამიანს ყველა საქციელში
მართლა მაგარი კაცია . მაგრამ როგორც მახსოვს კრისტინაც ბლომად მაყუთს ხარჯავს მოშიმშილე ბავშვების დახმარების ფონდში .