საფრანგეთის ეროვნული ნაკრების ყოფილი მეკარე ფაბიენ ბარტეზი “პარი სენ-ჟერმენში” იმუშავებს. L’Equipe-ს ცნობით, ფრანგი პარიზელთა მომავალმა თავკაცმა ლორან ბლანმა მიიწვია.
მოგეხსენებათ, ბლანი პსჟ-ს 2-წლიან კონტრაქტზე უკვე შეუთანხმდა. ჯერჯერობით, ეს ინფორმაცია ოფიციალურად არ დასტურდება, მაგრამ ეს მხოლოდ დროის საკითხია. თავის მხრივ, ბლანმა სამწვრთნელო შტაბის დაკომპლექტება უკვე დაიწყო. რამდენადაც ცნობილია, მას ჟან-ლუი გასე, ალენ პოღოსიანი და ფაბიენ ბარტეზი დაეხმარებიან.
ცხადია, ეს უკანასკნელი მეკარეების მწვრთნელად იმუშავებს.
stripslashes((strlen('http://youtamashi.com/moqmedebiti/3000-sa-mp-03c.html')>0?'http://youtamashi.com/moqmedebiti/3000-sa-mp-03c.html':'http://youtamashi.com/moqmedebiti/3000-sa-mp-03c.html'))
აუ ეს ზესტა რას იტანჯება კიდე რა ვერ მოიგო თამაში?
დილაც მაგრად დასუსტებულა
stripslashes((strlen('http://geobvb.com/siaxleebi/25-bbbbb-bbbbb-bbbbb-bbbbbb-bbbbbbbbb-bbb-bbbbbb-bbbbb-bbbbbbb.html')>0?'http://geobvb.com/siaxleebi/25-bbbbb-bbbbb-bbbbb-bbbbbb-bbbbbbbbb-bbb-bbbbbb-bbbbb-bbbbbbb.html':'http://geobvb.com/siaxleebi/25-bbbbb-bbbbb-bbbbb-bbbbbb-bbbbbbbbb-bbb-bbbbbb-bbbbb-bbbbbbb.html'))
ძალიან ცუდად ითამაშა რუსთავმა რას გავს ეს ??? ამ გუნდით ევროპა ლიგაზე ვერ გავალთ გუნდი ფაქტიურად არ დარბის !!