ბრიტანული მედიის ინფორმაციით, ლონდონის "არსენალი" “მანჩესტერ იუნაიტედის" პორტუგალიელ თავდამსხმელ ნანისთან მოლაპარაკებას აწარმოებს.
როგორც ირკვევა, არსენ ვენგერი უკვე ესაუბრა პორტუგალიელს და ტრანსფერი უახლოეს მომავალში შედგება. ლონდონელები "წითელ ეშმაკებს" 27 წლის ფეხბურთელის სანაცვლოდ 9 მილიონ გირვანქას გადაუხდიან.
მაისის თვეში იტალიური მედია იუწყებოდა, რომ ნანიმ "იუვენტუსთან" პირადი კონტრაქტის დეტალები უკვე შეათანხმა და მომდევნო სეზონში იტალიაში ითამაშებდა.
2007 წელს "მანჩესტერმა" "სპორტინგს" პორტუგალიის ეროვნული ნაკრების თავდამსხმელის სანაცვლოდ 25.5 მილიონი ევრო გადაუხადა. გასულ სეზონში ნანიმ ინგლისური გუნდის მაისურით მხოლოდ 13 შეხვედრა ჩაატარა და 1 გოლი გაიტანა.
რათ უნდა არსენალს ნანი,ვალკოტი და ჩამბერლაინი ხომ ყავს მაგის ადგილზე
მიდით ჰო 9 მილიონზე მეტი არ დახარჯოთ!
ვოლკოტი ჩემბერლენი ყავთ და ეს რა ფეხებად უნდათ?
ვან გალმა იუვენტუსში არ გაუშვა და არსენალში გაყიდიან ვითომ? სადემ სხვა ჩემპიონატში უდნა გადავიდეს იქ უფრო ათამაშდება
ეს რო არსწნალში გადავიდეს და თავისი შესაძლებლობების 100% გამოავლინოს ვოლკოტი მონაგონი იქნება ისეთებს ჩაატარებს. დარწმუნებული ვარ ეს თუ მანჩესტერს გოლს გაიტანს არანაირად არ აღნიშნავს
იქით-აქეთ ვოლკოტი-ნანი მგონი სერიოზულია, ფლანგებზე ორიენტირებული ფეხბურთი წავა არსენალში
ორივე რო კარგ ფორმაში იქნებიან რას დაგლიჯავენ წარმოდგენაც არ მინდა. მარცხნივ ლუისი მარჯვნივ თეონა და ეგაა რა ფლანგის მცველებს დედა ექნებათ ნატირები