მე შულაია მომწონს კიდე უ19ში მაგრად ითამაშა ზაფხულში
5_stars ჭანტურია შეცვლაზე კი არა მაგ ბიჭმა თუ დაანება კლუბებში ხეტიალს თავი და გაჩერდა ერთ კლუბში და ითამაშა ნაკრების ერთერთი უცვლელი წევრი გახდება,ჭანტურია გამტანი ბიჭია და მეტოქის არ ეშინია,მთავარია მწვრთნელმა ჭანტურია,ანანიძე,ოქრი,ვაკო შეათამაშოს ერთმანეთს რომ კომბინაციური ფეხბურთი ითამაშონ აი მაშინ კი შეიძლება ფიქრი წარმატებაზე
ეტყობა მაგ ბიჭს, რომ ფანტაზია აქვს. აზრზე არის ფეხბურთის. მაგრამ ისიც ეტყობა, რომ აკლია მუდმივი პრაქტიკა. მუდმივი თამაში და დახვეწა. გუშინაც ერთი-ორ ეპიზოდში გამოჩნდა, რომ შეუძლია წინ ბურთის მიღებაც, 1-2 კაცის ,,ჩატეხვაც". დარტყმაც შეუძლია. 1 ეპიზოდში მაღალი ბურთი მაგრად დაამუშავა, მერე ჭკვიანური პაუზა გააკეთა(რითიც მცველი ჩამოიცილა) და კარგადაც ურტყამდა, მარა დაუფარეს. ანუ, ადეკვატურია ტიპი. უაზრო არაა. იცის რას აკეთებს. შეიძლება ხანდახან არ გამოსდის, მაგრამ რასაც აკეთებს, სწორად აკეთებს და არა მაგალითად, კობახიძესავით უაზროდ(ჩემთვის ყველაზე უაზრო ფეხბურთელია ). გაიქცევა ფლანგზე და ისე აწვდის, არ უყურებს ვინ სად ეხსნება, ან თუ არის საერთოდ საჯარიმოში ვინმე. :/
23:02 | 17.11.2015
ნიჭი და კლასი რომ აქვს გუშინ გამოჩნდა გოლის და საგოლეს მომენტში, მაგრამ ჯერჯერობით მაინც არასტაბილურია და მაგის იმედზე ძნელია ყოფნა. მეორე ბუნდეს ლიგაში, საშუალო გუნდში ვერ დაუმკვიდრებია ადგილი სამწუხაროდ..
22:55 | 17.11.2015
ცხადაძე ტაქტიკაშიც ძალიან სუსტია და დაცვის ხაზსაც ვერ ალაგებს საქართველოს ნაკრები რა ტაქტიკას აწვება თვითონაც არ იცის 5 მცველით თამაში ყველაზე უაზრობა რამ არის რაც შეიძლებოდა მოეფიქრა საქართველოს ნაკრებისთვის