ამაზე თქვა ფერგიუსონმა ეს რო დაიბადა დედამისი თამაშგარეში იყოო
ძალიან მაგარი ცენტრ-ფორვარდი თავის დროზე
fero რომ მობეზრებოდა გაყიდიდა ვინ დაუშლიდა?
ise ki ar ggoniat rom berluskonis ise mobezrda milani. rogorc moratis interi.
ინძაგი თავის შნას მიიღებს ოღნდ ჯერ არა ორი წელი ალბათ პრიმავერაში იქნება მერე კიდე მოჟნა. პიპო მაგარი მოტივატორია, თან გალაინის არ გაახარებს შანსი არაა. გალიანი ყვებოდა პიპო მანიაკია კუდში დამსდევს და ფეხბურთელების ყიდვას მთხოვს თან ისე მისაბუთებს უარს ვერ ვეუბნებიო. ეგეთი რომ მოვიდეს ხო გაააკოტრა გალიანი ?
DDD კაროჩე პრიამვერაში ეგრე ა*ტ*რ*ა*კებს პიპო და ძირითად გუნდში რომ დანIშნონ შეიძლება გალაინის ფული სახლიდან მოატანანინოს
Baxt. getanxmebi. egre iyo. tan fiorentinashi batistutas travmamac ushvelat.
Tu ara da ager aris filia da waiyvanon
ძაკერონის მაინც ვერ დავარქმევდი მილანისთვის წარმატებულ მწვრთნელს, 2,5 წლიანი მუშაობის მერე მოხსნეს წარუმატებლობისთვის. კი, მართალია ჩემპიონი გახდა მის პირველ სეზონში მილანი, მაგრამ საკითხავია რამხელა იყო მაგაში თვითონ ძაკერონის წვლილი. 1999 წელი იყო, მილანს დაარსებიდან 100 წლის იუბილე ჰქონდა და საეჭვოდ დაემთხვა სეზონის ბოლო 14 თამაშის მოგება, ზედიზედ.
Ra indzagi. micen shansi tasoti s. imsaxurebs am shanss es kaci.
baxt სხვათაშორის სწორედ ძაკერონი იყო მილანის ერთ ერთი ტრიუმფალური პერიოდის შემოქმედი. მაგრამ ამით იმას არ ვამბობ რომ ძაკერონი ჭირდება მილანს. კაპელო მართლა კარგი ვარიანტი იქნება მილანისთვის. რაც შეეხება ინძაგის ვერ იტყვი გადაჭრით რომ ვერ გაამართლებს ანალოგიური გამოცდილებით გახდა კაპელო მილანის მწვრთნელი ხოლო გვარდიოლა ბარსელონასი რა გზა გაიარეს ორივემ ნანახი თუ არა მოსმენილი მაინც ექნება ხალხს. თუმცა მილანმა მეკარის და ცენტრალური მცველების პრობლემა უნდა მოაგვაროს მიცენ შანსი ახალგაზრდა გაბრიელს უნიჭიერესია. ბევრი კარგი მცველია ბაზარზე მისაღებ ფასად დედე რამი ლოვრენი აგერ სახოს ყიდვა შეეძლოთ. და ერთი ნახევარმცველი მაგალითად კამერუნელ ალექს სონგზე რომაა საუბარი.
უდიდესი ფეხბურთელი იყო სუპერ პიპო...
რა ამ ყველაფრის პასუხია მაგრამ ეს საზიზღარი დიზაინი იმიტომ შემოგვტენეთ რომ ცხრილები იქნებაო, მეტი კომფორტი გექნებათო, ესაო ისაო... რამდენი გეხვეწეთ, მაინც დაგვიკიდეთ და ან ეს ცხრილები რეალურ დროში ასახეთ ან დაგვიბრუნეთ ისევ ის ძველი
არ მგონია გაუშვან რაც გალიანის აწყობს ისე იქცევა ვინც არ უნდა გაუყიდონ ხმას არ იღებს და ტრანსფერებსაც არ ითხოვს
კაპელო დააბრუნონ, ყველაზე კარგი მილანისთვის ეგ იქნებოდა. მენატრება მისი დროინდელი მილანი. მარა არარეალურია დღეს ეგ. მილანის მწვრთნელი გამარჯვებული მენტალიტეტის ადამიანი უნდა იყოს და არა ალეგრის, ან ძაკერონის მაგვარი მწვრთნელები.
ოღონდ ეგ გონებაჩლუნგი გააგდონ და უარესი ალბათ არც არავინ იქნება
stripslashes((strlen('http://myliverpool.ucoz.com/')>0?'http://myliverpool.ucoz.com/':'http://myliverpool.ucoz.com/'))
ეს ტრუხაა მარა ალეგრი უნდა წავიდეს და ისეთი ტრენერი და ფებურთელები უნდა მოვიდნენ როგორიც მილანს ეკადრება და არა კუტ უ ტრაორე ნიანგები და საზანგეთი და საძროხეთი..მილანია ბოლო ბოლო თუ ჩესტერფილდი და საუთჰემპტონი ?!