ხომ შეიძლება ისევ აღადგინონ კაი რატომ უნდა გაქვრეს
შსს და თავდაცვა არა, მაგრამ ავერსი პსპ რას მიკეთებს ან სხვა კომპანიები? ოღონდ ნამდვილი სპონსორი გამოჩნდეს და არა ისეთი, როგორიც დილას გამოუჩნდა. გორელ ხალხს, როგორ უხაროდა სპონსორი გამოგვიჩნდაო, მაგრამ რა გინდა რა
17:02 | 08.12.2014
იყოს ლევან თუნდაც თავდაცვა და შშს მთავარია ყველამ პატიოსნად იმუშაოს და დააფინანსოს გუნდები პსპ იქნება თუ ავერსი ყველამ უნდა გაიგოს რაგაც ფეხბურთისთვის, კონტროლისთვის კი აუცილებლად უნდა აღდგეს პროფლიგა ან მსგავის ორგანო შეიქმნას და ჩემპიონატის ჩატარება ფედერაციას ჩამოშორდეს.
16:54 | 08.12.2014
ამ 8 წლის განმავლობაში ვისოლმა ტორპედოს რა გაუკეთა? ისე პროფლიგა, რომ არსებობდა, მაშინ ფეხბურთს უფრო პიარი ჰქონდა. კოლხიდა ტურში 2 თამაშს აჩვენებდა. რა იქნება საზ მაუმ თამაშამდე 1 საათით ადრე გადაცემა, თავისი განხილვით დაიწყოს თუ არ შეუძლია დათმოს ჩვენების ექსკლუზიური უფლება და სხვა ტელევიზიას გადაეცეს
17:06 | 08.12.2014
ახალი ფედერაციის პრეზიდენტის მტავარი მოთხოვნა უნდა იყოს 1 საფეხბურთო არხის გასხნა მხოლოდ ქართული ფეხბურთის და სხვა არაფერი ეს უნდა მოვთხოვოთ ახალ პრეზიდენტს
16:52 | 08.12.2014
ქართველ ბიზნესმენებს ძალით თუ არ გააკეთებიე რამე ისინი ისე კაპიკს არ დახარჯავენ სპორტისთვის და ფეხბურთისთვის, მთავრობაც მასევე უნდა მიუდგეთ და შეტენოს თითო გუნდი ყველას, თავდაცვამ და შშს-მაც უნდა იკისროს თითო გუნდის პატრონობა თუ გვინდა რამე გამოვიდეს, რუსთავის მაგალითზე ვიტყვი ამ ბოლო დროს ისეთ დღეში ჩავარდა ფეხბურთი რომ რუსთავში კირკიტაძის დრო მომენატრა არც ფინანსურად უჭირდა გუნდს შემადგენლობაც მაგარი გვყავდა და საჩემპიონო ამბიციებიც გაგვაჩნდა, ახლა კი რა დონეზე თამაშობს მშიერი გუნდი და მაგათ რომ ცოტა ვინმე დაეხმაროს ჩემპიონობისთვის გავიბძოლებდით....ჩემპიონატის დონემ კი არ აიწია არამედ უფრო დაიწია და გათანაბრდა.