15:21 | 9.11.2014 | ნანახია 1723 - ჯერ
ბექჰემის შვილი "არსენალმა" დაიმატა
როგორც ბრიტანული მედია იუწყება, ლონდონის "არსენალმა" სეზონის ბოლომდე კონტრაქტი გაუფორმა ცნობილი ინგლისელი ფეხბურთელის, დევიდ ბექჰემის შვილს, ბრუკლინ ბექჰემს.
15 წლის ფეხბურთელი ჩრდილოლონდონელთა ახალგაზრდულ გუნდში ითამაშებს და წარმატების შემთხვევაში ხანგრძლივ ხელშეკრულებასაც დაიმსახურებს.
ბექჰემის ძმა, 12 წლის რომეო "არსენალის” 13-წლამდელთა გუნდში თამაშობს, ხოლო უმცროსი ძმა 9 წლის კრუზი 10-წლამდელთა შორის ირჯება.
კვიცი გვარზე ხტისო და შვილებმაც მიბაძეს მამას, რომელმაც "მანჩესტერ იუნაიტედში", მადრიდის "რეალში", "ლოს ანჯელეს გალაქსიში" და "მილანსა" და პსჟ-ში თამაშით მთელ მსოფლიოს დაამახსოვრა თავი.
16:19 | 09.11.2014
Lakers4Barca (96)
Rogor meuaseboda beckho mara bolos colma gamo***eva mis sityvebze wavida galaqshic da yvelgan realis da mus garda haha milanshic ragac iyo
15:28 | 09.11.2014
იუნაიტედში და რეალში კი დაამახსოვრა,ამერიკაში ცოლის ხუშტურების გამო წავიდა და უფრო მოდელობით დაამახსოვრა იქ ხალხს თავი მილანში კი პატარა რამე თუ გააკეთა და პსჟ ში საერთოდ ფაქტიურად სიმბოლურად იყო და მილანში ან პსჟში ვის დაამახსოვრე ნეტა თავი