ვაკეში, “მიხეილ მესხის” სათადარიგო მოედანზე, ”სპარტაკმა” “სიონს” 2:1 მოუგო და მეორე ადგილზე დაბრუნდა. “მერანმა” ლაშაAჯღამაიას გოლით დაამარცხა “შუქურა,” ქობულეთში კი ბათუმის “დინამო” და “ჩიხურა” ერთმანეთს უგოლოდ დაშორდნენ.
კოლხეთი (ფოთი) – სამტრედია 0:0
დილა (გორი) – მეტალურგი (რუსთავი) 3:2 (1:1)
გოლები: 0:1 დაჩი ცნობილაძე (21), 1:1 გივი ქარქუზაშვილი (39), 2:1 ირაკლი მოდებაძე (56), 3:1 ნიკა კვეკვესკირი (63), 3:2 გიორგი ალავერდაშვილი (77)
ზუგდიდი – გურია (ლანჩხუთი) 2:1 (1:1)
გოლები: 0:1 ალექსანდრე კოშკაძე (21), 1:1 შოთა ლომია (41, პენალტით), 2:1 ირაკლი ეხვაია (89)
2 ნოემბერი
ვიტ ჯორჯია (თბილისი) – ზესტაფონი 2:3 (2:0)
გოლები: 1:0, 2:0 ლევან საბაძე (16, 28), 2:1, 2:2 ჯაბა დვალი (49 პენალტით, 59), თორნიკე კაპანაძე (72)
მერანი (მარტვილი) – შუქურა (ქობულეთი) 1:0 (0:0)
გოლი: ლაშა ჯღამაია (81)
სპარტაკი (ცხინვალი) – სიონი (ბოლნისი) 2:1 (2:1)
გოლები: 1:0 გიორგი ცერცვაძე (2), 2:0 რევაზ ქემოკლიძე (25), 2:1 ალეკო გოგობერიშვილი (42)
დინამო (ბათუმი) – ჩიხურა (საჩხერე) 0:0
ტორპედო (ქუთაისი) – დინამო (თბილისი)
ქუთაისი. ცენტრალური. 18:00
დისკვალიფიცირებული: გიორგი პაპუნაშვილი („დინამო“)
მსაჯები: დ.ხარიტონაშვილი, ლ.თოდრია, დ.გაბისონია, ა.კრიჭაშვილი (ასისტენტი), ჯ.ხორავა (ასისტენტი), ა.ბასლეჰლო (სათადარიგო)
8 - ჯაბა დვალი (ზესტაფონი)
7 - ირაკლი მოდებაძე (დილა)
6 - ოთარ კვერნაძე (ტორპედო), გიორგი პაპუნაშვილი (დინამო თბილისი)
5 - შოთა ლომია (ზუგდიდი)
4- კობა შალამბერიძე (გურია), დაჩი ცნობილაძე (მეტალურგი)
3 - დავით სირაძე (სიონი), ბადრი ტეტუნაშვილი, გიორგი ჩელებაძე (დინამო ბათუმი), ირაკლი ძარია, ნიკოლოზ საბანაძე, ჩისკო (დინამო თბილისი), მათე კვირკვია (ვიტ ჯორჯია), ვარლამ კილასონია, ირაკლი სიხარულიძე (მეტალურგი), თეიმურაზ ღონღაძე (ჩიხურა), დათა ციცხვაია (მერანი), დათა სიჭინავა (კოლხეთი)
შენიშვნა:უმაღლეს, პირველ და დუბლების ჩემპიონატში თანაბარი ქულების დაგროვების შემთხვევაში, ადგილები გაირკვევა შემდეგი პრიორიტეტული პრინციპით:
-ჩემპიონატში სტუმრად გატანილი გოლების მეტი რაოდენობა;
-ჩემპიონატის განმავლობაში გუნდის მიერ მიღებული – წითელ – ყვითელი ბარათების რაოდენობა (წითელი – 3 ქულა, ყვითელი – 1 ქულა. თანაბარი ქულების დაგროვების შემთხვევაში, უპირატესობა მიენიჭება ნაკლებ წითელ ბარათს);
-თუ გუნდებს ეს მაჩვენებელიც თანაბარი აღმოაჩნდებათ, ადილების გამოსავლენად მოეწყობა კენჭისყრა.