მოგი დეეეეე ბი კდიე ამათ რო ასე ბალატავებთ,
იზახეთ ეხლა არგვინდა რიგარეშე არჩევნებიო, აჰა ფულს მხოვეტავენ და ახალ ფედერაციას დაუტოვებენ დიდ ვალებს ისინი მერე ვალების გასტურმებას გადაყობიან და ასე გავა წლები
Sergio Ramos-CR7
რეზის პრეზიდენტობა ხო უნდა და თუ ვერ გაიმარჯვებს მაგაზე არც იდარდებს ახალ ხელმძღვანელებს ამ სესხს გადაახდევინებენ და კიდევ ერთი რამ ამ სესხით იმდენს აკეთებენ, რომ კანდიდატად მარტო რეზო დარჩეს. 16 გუნდი ხო ამიტომაც გაზარდეს
იმედია რეზი არ იქნება ფედერაციის პრეზიდენტი მაგრამ რაღაც არც ის მგონია ისეთი სიტვაციააა არი რომ ყაველაშვილს ბევრი მხარდამჭერი ყავდეს,ეს ფულის მიცემა კლუბებუისთთვის გამიზნული იყ არცევნებისვის რადგან ხმები ჭირდებათ,ვალი მხოლოდ ინფრასტრუქტურული პროექტებისთვის შეიძლება აიღო.გიგამ სწორე დაწერა ასევე არც მთავრობამ არ უნდა მიცეს კლუბებს ფული
მიტომაა რო მათხოვრობენ სესხზე ახლა
0?'>http://www.sportall.ge/fexburti/qarthuli-fekhburthi/legionerebi/70710-qhoverlasq-akaki-khubutias-chempionatis-ganackhadshi-sheyvanis-fuli-ara-aqvs.html':'>http://www.sportall.ge/fexburti/qarthuli-fekhburthi/legionerebi/70710-qhoverlasq-akaki-khubutias-chempionatis-ganackhadshi-sheyvanis-fuli-ara-aqvs.html')) თან ტრენერს ამის იმედი, არც აქვს
რაღა უნდა ვთქვათ
მართლა რო სასიკვდილეები არიან რა (რა უნდა ინატრო ადამიანის სიკვდილი მარა). ხო გვამადლიდა ვალი აღარ გვაქვსო და ახლა მოუნდა აღება. ამ ვალს მერე რა ჩემი დიშლით აპირებს გადახდას.
ვალი მხოლოდ ინფრასტრუქტურული პროექტებისთვის შეიძლება აიღო.