პროხოროვის გუნდია ბრუკლინი, რუსი მილიარდერის. თან არც ისეთი ცუდი ცენტრია, რო ვთქვათ...
იმედია მოიხოდება ჩემი გუნდიი
ჯერჯერობით ყველაფერი კარგად მიდის იმისკენ რო გუნდი საგრძნობლად გაძლიერდეს
ჯორჯი რო გადმივიდეს კლარკსონში გაცვლიან კიდე რაღაც თემებში.ახალგაზრდულ გუნდს აშენებენ კაი მარა აშენებ და კლარკსონი რენდლს რაღატო უშვებ.ჯორჯი თუ მოვიდა მაქსიმუმ ფლეიოფი ლონზი ინგრამი ჯერ დიდს ვერაფერს შექმნიან თუ შექმნეს საერთოდ
მარტო ახალგაზრდებით პლეიოფში გასვლაც რთული იქნება და არამგონია პოლ ჯორჯის გადმოსვლამ გუნდის გაახალგაზრდავების პროცესს ხელი შეუშალოს
კლარკსონს რენდლს და მისთანებს ამდენი ხანი ზრდი და იძახი ესაა მომავალი ლეიკერსიო და მერე ჯორჯი ლოპესშს ცვლი ამას ვიძახი.ინგრამმაც ვეტ გააამართლოს მერე ეგეც გაცვალონ.მაინც იძახიან ახალგაზრდებზე ვაყენებთ გუნდსო და ამას ეწირება ლეიკერსი.უაზროდ მიდიან.რა გუნდუცაა ბოლო წლები ჩანს
მოიხოდება ლეიკერსი ძაან, დღეს წავიკითხე თან ჯორჯი 2018 წელს შეუერთდება უეჭველად ელეისო. ხოდა თავისი კუმირის გუნდს იმედია მოოდავს ცოტას თორე ამათ წელსაც არაფერი ეშველებათ