12:33 | 1.09.2023 | ნანახია 1757 - ჯერ
საუთგეიტმა ინგლისის ნაკრების შემადგენლობა დაასახელა
ინგლისის ნაკრების მთავარმა მწვრთნელმა გარეთ საუთგეიტმა უახლოესი მატჩებისთვის შემადგენლობა დაასახელა. უკრაინისა და შოტლანდიის ნაკრებების წინააღმდეგ სათამაშოდ ინგლისის შემდეგი ფეხბურთელებით მოემზადება:
მეკარეები: სემ ჯონსტონი (კრისტალ პალასი), ჯორდან პიკფორდი (ევერტონი), აარონ რამსდეილი (არსენალი)
მცველები: ბენ ჩილველი (ჩელსი), ლევი ქოლვილი (ჩელსი), ლუის დანქი (ბრაიტონი), მარკ გეჰი (კრისტალ პალასი), ჰარი მაგუაირი (მანჩესტერი), ფიკაო ტომორი (მილანი), კირან ტრიპიერი (ნიუკასლი), კაილ უოკერი (მანჩესტერ სიტი)
ნახევარმცველები: ტრენტ ალექსანდერ-არნოლდი (ლივერპული), ჯუდ ბელინგემი (რეალი), კონორ გალაჰერი (ჩელსი), ჯორდან ჰენდერსონი (ალ-იტიფაქი), კალვინ ფილიპსი (მანჩესტერ სიტი), დეკლან რაისი (არსენალი)
თავდამსხმელები: ებერეჩი ეზე (კრისტალ პალასი), ფილ ფოდენი (მანჩესტერ სიტი), ჰარი კეინი (ბაიერნი), ჯეიმს მედისონი (ტოტენჰემი), ედი ნკეტია (არსენალი), ბუკაიო საკა (არსენალი), მარკუს რაშფორდი (მანჩესტერი), კალუმ ვილსონი (ნიუკასლი)
ინგლისის ნაკრები 9 სექტემბერს, უკრაინას ევრო 2024-ის საკვალიფიკაციო ეტაპზე შეხვდება, ხოლო სამი დღის მერე ამხანაგურ მატჩს შოტლანდიასთან ჩაატარებს.
03:08 | 07.09.2013
dadi (82)
წარმატებები :* დილაში?)))))
16:15 | 19.06.2013
soso1986 (490)
ეხლა სად მუშაობს რო???
15:59 | 19.06.2013
Lucas B. (1294)