მარსელო ბიელსა ურუგვაის ნაკრების მთავარი მწვრთნელია. ინფორმაცია ურუგვაის საფეხბურთო ასოციაციამ ოფიციალურად დაადასტურა.
მხარეებს შორის კონტრაქტი 2026 წლის ბოლომდე გაფორმდა. „ელ ლოკო“ „სელესტეს“ მსოფლიოს ჩემპიონატის ფინალურ ეტაპზე გაყვანას ეცდება.
ბიელსა 1998-2004 წლებში არგენტინის, ხოლო 2007-2011 წლებში ჩილეს ნაკრების თავკაცი იყო. 2018-2022 წლებში ის „ლიდს იუნაიტედში“ მუშაობდა. აღსანიშნავია, რომ ურუგვაის ნაკრების ისტორიაში ბიელსა სულ მეორე უცხოელი მწვრთნელია. პირველად ეს პატივი დანიელ პასარელას ერგო, რომელიც ურუგვაიში 1999-2001 წლებში მუშაობდა.
რა მოტივით დართეთ უფლება 2 დღით ადრე მაგ გადაწყვეტილებამდე ჩაეტარებინა აქცია ინაშვილის რუსეთუმეებს
ანდა ავტობუსებით რომ მირეკეთ მთელი საქართველოდან საჯარო მოხელეები დენდროპარკთან მაიმუნეების სანახავათ და ზედახორა გაამართვინეთ მაშინ არ იყო კორონავირუსი
ამ მატში ბელორუსიის ნაკრებთან ერთად ჩვენი მოწინააღმდეგე არის დღევანდელი ხელისუფლება ბიძოს მეთაურობით არც ერთ ხმას გულშემატკივრებისაგან ეს მთავრობა არ მიიიღებს
საერთოდ ფედერაცია გვყაავს ? @ ხმას რატომ არ იღებენ ასეთ უსამართლობებზე ?თუმცა ხმს ამოღებას ვინ ჩივის თვითონ იქცევიან ჩმორებივით და უსამართლოდ--ძლივს უეფამ ჩვენთვის სასარგებლო გადაწყვეტილება მიიღო მაყურებლებთან დაკავშირებით და ამ საქონლებმა რა ქნეს @ თვითონ მიიღეს ჩვენი საწინააღმდეგო გადაწყვეტილება მოკლედ 30 ში სანაგვეზე უნდა გადავყაროთ ნაც-ქოცების ბბანდა !თორემ კიდევ 4 წელი მტერმა უყუროს ამ უსაქმურ ნაგვებს@