11:19 | 29.09.2022 | ნანახია NaN - ჯერ
სალიჰამიჯიჩი: „მანეს დრო სჭირდება“
მიუნხენის „ბაიერნის“ სპორტულმა დირექტორმა, ჰასან სალიჰამიჯმა, ჟურნალისტებს უთხრა, რომ კლუბის ვარსკვლავურ ახალწვეულს, სადიო მანეს, დრო სჭირდება განსხვავებულ პირობებთან შესაგუებლად, რათა ძველებურად ათამაშდეს.
„სადიოს დრო სჭირდება. ბუნდესლიგას უნდა მიეჩვიოს და ის ამას შეძლებს. თავად ვიცი, როგორია ახალ გუნდში მისვლა. სხვა ქალაქში, სხვა ქვეყანაში, სხვა საფეხბურთო კულტურაში.
სადიო ჯერ კიდევ შეჩვევის პროცესშია. მალე მისთვის ყველაფერი ჩვეული გახდება და ძველ მანეს ვიხილავთ. ხშირად ვესაუბრები, მაგრამ თავისუფლებასაც ვაძლევ. კომფორტულად უნდა იგრძნოს თავი მიუნხენში. ის ხომ მსოფლიოს ერთ-ერთი საუკეთესო ფეხბურთელია.” - ციტირებს ბოსნიელი ფუნქციონერის სიტყვებს Sport Bild.
23:28 | 20.07.2013
არ გვაინტერესებსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსს!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19:20 | 20.07.2013
დარეგისტრირდით და ითამაშეთ ონლაინ მენეჯერული თამაში თქვენ შეგიძლიათ შექმნათ საოცნებო გუნდი, გააკეთოთ სტადიონი, იყიდო-გაყიდოთ ფეხბურთელები და შექმნათ კარგი გუნდი..... ითამაშოთ ლა ლიგაში, პრემიერ ლიგაში, ბუნდესლიგაში, ლიგა 1-ში, ერედივიზიონში, გადადით უმაღლეს დივიზინებში მოხვდით 4 ეულში და გადით ლიგაზე ))
16:28 | 20.07.2013
კაცზე, რომელმაც საქართველოს ნაკრები იუარა და ტამაშობს მე-3 ბუნდესლიგაში, შეიძლება დაიწეროს სტატია წელიწადში ერთხელ,ისიც თვალსაჩინოებისთვის, მაგრამ ასეთი ინტენსივობით??
ხომ უნდა გავაცნობიეროთ რისი მოთხოვნილება აქვს საზოგადოებას? სტატია აბა ვისთვის იწერება?
17:08 | 20.07.2013
დათუჩია123 (135)