16:00 | 14.02.2022 | ნანახია NaN - ჯერ
„პარი სენ ჟერმენის“ ფეხბურთელმა ნეიმარმა მადრიდის „რეალთან“ მატჩის წინ გუნდთან ერთად ივარჯიშა. ამის შესახებ ინფორმაციას RMC Sport-ი ავრცელებს.
წყაროს თანახმად, 30 წლის თავდამსხმელი „სამეფო კლუბთან“ მატჩისთვის განაცხადში მოხვდება.
ბრაზილიელს ტერფის ტრავმის გამო 28 ნოემბრის შემდეგ არ უთამაშია, როდესაც ლიგა 1-ის მე-15 ტურში „სენტ ეტიენთან“ დაშავდა. მიმდინარე სეზონში ნეიმარმა ფრანგული გუნდის მაისურით 14 მატჩი ჩაატარა, 3 გოლი გაიტანა და 3 საგოლე პასი გააკეთა.
შეგახსენებთ, რომ „პარი სენ ჟერმენისა“ და მადრიდის „რეალის“ მატჩი 15 თებერვალს გაიმართება.
Warning: Undefined array key "Interface" in /home/admin/domains/worldsport.ge/public_html/comments.php on line 139
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: Duplicate entry '1-241afb318a8d80bd7f8435881d2b67d5' for key 'LangID_2' in /home/admin/domains/worldsport.ge/public_html/functions.php:510 Stack trace: #0 /home/admin/domains/worldsport.ge/public_html/functions.php(510): mysqli_query() #1 /home/admin/domains/worldsport.ge/public_html/comments.php(320): _Interface() #2 {main} thrown in /home/admin/domains/worldsport.ge/public_html/functions.php on line 510