ქართველმა ფეხბურთელმა გიორგი ქოჩორაშვილმა „ლევანტე B“-სთან კონტრაქტი გაახანგრძლივა. როგორც ესპანური კლუბის ვებგვერდი იტყობინება, გიორგი გუნდში 2023 წლის ზაფხულამდე დარჩება და ხელშეკრულება ასევე ითვალისწინებს სურვილის შემთხვევაში ერთი წლით განახლების ვარიანტს.
ქოჩორაშვილი „ლევანტეში“ 2019 წლიდან თამაშობს და გასულ სეზონში მეორე გუნდში 31-ჯერ ითამაშა. მიმდინარე სეზონში კი გოლის გატანაც მოასწრო.
აღსანიშნავია, რომ ქოჩორაშვილს პირველ გუნდთან ვარჯიშის და თამაშის შესაძლებლობაც ეძლევა. მას „ლევანტეს“ მთავარ გუნდში 6 მატჩი აქვს ჩატარებული (4 ლა ლიგაში, 2 ესპანეთის თასზე) და 1 გოლი გაიტანა.
მოკლედ და კორექტულად ვიკითხავ: კაზანჯიანის გაწვრთნილი გუნდით როდის გაგვხარებია?!!!! თუ მაინდამაინც გავიხსენო მისი გაწვრთნილი ნაკრების ჩინეთთან ჩატარებული მატჩი რომელიც ანტირეკორდად დარჩება საუკუნეეები განმავლობაში.... ლეპოტიზმის დედას შვც აქაც... და ყველგან!!!
Kai bichebi arian umetesoba tsarmatebebi
საწყენია. იმედია შესარჩევში გამოასწორებენ ხარვეზს.