საქართველოს ნაკრებისა და „ულსან ჰიუნდაის“ ფეხბურთელმა ვაკო ყაზაიშვილმა აზიის ჩემპიონთა ლიგაზე ეფექტური გოლი გაიტანა.
ქართველი ფეხბურთელის გუნდმა ვიეტნამის საფეხბურთო კლუბი „ვიეტელი“ 3:0 დაამარცხა, ანგარიში ვაკომ დიდებული გოლით გახსნა. 48-ე წუთზე ჩვენებურმა დრიბლინგით სამი მეტოქის მოტყუება შეძლო და მერე გატანა აღარ გასჭირვებია.
ყაზაიშვილმა აზიის ჩემპიონთა ლიგის მიმდინარე სეზონში მეოთხე თამაში ჩაატარა და მეორე გოლი გაიტანა. ამასთან 2 საგოლე პასიც აქვს შესრულებული.
„ულსან ჰიუნდაი“ კი 5 ტურის თავზე 15 ქულით ჯგუფში ერთპიროვნული ლიდერია და მომდევნო შეხვედრას 11 ივლისს, „პათჰუმ იუნაიტედთან“ ჩაატარებს.
თავზე ვაზივართ და ვაგებთ ესაა ქართული ფეხბურთი )))
stripslashes((strlen('http://www.hesgoal.com/news/82667/Zilina_vs_Dila_Gori.html')>0?'http://www.hesgoal.com/news/82667/Zilina_vs_Dila_Gori.html':'http://www.hesgoal.com/news/82667/Zilina_vs_Dila_Gori.html')) დილას თამაშია.. აუ 2-2 მაინც უნდა იყოს ახლა რა მომენტები ვმაზეთ
დილას თამაშის ლინკი ხომ არ იცით ვინმემ?
stripslashes((strlen('http://live.jokerswidget.org/streamvideo13/zilina-svk-vs-dila-gori-geo-live-stream-5506144.html')>0?'http://live.jokerswidget.org/streamvideo13/zilina-svk-vs-dila-gori-geo-live-stream-5506144.html':'http://live.jokerswidget.org/streamvideo13/zilina-svk-vs-dila-gori-geo-live-stream-5506144.html'))