19:30 | 23.06.2021 | ნანახია NaN - ჯერ
"ფიორენტინამ" არგენტინის ნაკრების ფეხბურთელი დაიმატა
არგენტინის ეროვნული ნაკრების და აწ უკვე "შტუტგარტის" შემტევი ნიკოლას გონსალესი კარიერას "ფიორენტინაში" გააგრძელებს. როგორც "იების" ოფიციალური ვებგვერდი იუწყება, სამხრეთამერიკელმა ხუთწლიან კონტრაქტს მოაწერა ხელი. გავრცელებული ინფორმაციით, გონასალესის ტრანსფერის სანაცვლოდ გერმანელებმა 23 მილიონი ევრო მიიღეს.
არგენტინელი ფეხბურთელი გერმანულმა კლუბმა 2018 წელს "არგენტინოს ხუნიორსიდან" დაიმატა. მას შემდეგ ნიკოლასმა 79 მატჩი ჩაატარა, გაიტანა 23 გოლი და 10 საგოლე გადაცემა შეასრულა. არგენტინის ნაკრებში გონსალესს შვიდი შეხვედრა აქვს ჩატარებული და ორჯერ გაიტანა გოლი.
22:43 | 17.10.2024
თუმცა მეორედაც თუ გახდა მსოფლიოს ჩემპიონი 2026-ში,მაშინ მართლა არაფერზე აღარ ექნება კარიერაზე სანერვიულო)))ზედიზედ 2-2 მუნდიალი და კოპა ამერიკა,ისტორიაში პირველი გუნდი ლეოს არგენტინა რომელმაც ეგ გააკეთა))))ყველა ეპოქალურ ნაკრებს ჩახდის)))
22:48 | 17.10.2024
დიდი ალბათობით გააკეთებენ მაგასაც.დაიმახსოვრეთ,2026-ის მუნდიალსაც ლეოს არგენტინა იგებს.რაც დააკლდა ახალგაზრდობაში,სიბერეში ამოიღებს ერთიანად)))
22:39 | 17.10.2024
ტიპმა ყველაფერი მოიგო,საოცარი ფეხბურთი ითამაშა და ულაპარაკოდ ყველადროის საუკეთესო მოთამაშეა,მაგრამ მაინც შეეძლო მეტის მოგებაც))))2014-ის მუნდიალის ფინალი,2016-ის კოპა ამერიკას ფინალი და 2 ლიგა მაინც უნდა დაედო კიდევ,ასევე 2 ლა ლიგაც))))