უკრაინის ნაკრების 44 წლის მთავარმა მწვრთნელმა, ანდრეი შევჩენკომ, მომავალ ევროპის ჩემპიონატზე მეტოქეების შესახებ ესაუბრა ჟურნალისტებს.
„ავსტრიაც და ჩრდილოეთ მაკედონიაც საკმაოდ მაღალი კლასის გუნდები არიან. ცხადია, ჯგუფის ფავორიტი ნიდერლანდების ნაკრებია, თუმცა, ევროზე სუსუტი მეტოქე არ არსებობს.
ჩვენ ყველა მატჩს სტუმრად ჩავატარებთ, ნიდერლანდებს კი საკუთარი გულშემატკივარი დაეხმარება. მართალია, ვან დეიკი არ ეყოლებათ, მაგრამ მაინც ძალიან ძლიერები არიან. ავსტრიელებსაც ჰყავთ ფეხბურთელები. რომლებიც გამორჩეულ კლუბებში თამაშობენ.“ - ციტირებს უკრაინელი სპეციალისტის სიტყვებს Radio Rai.
23 მაისს უკრაინელებმა ამხანაგური მატჩი გამართეს ბაჰრეინის ეროვნულ გუნდთან. შეხვედრა ხარკოვში, „მეტალისტის“ სტადიონზე გაიმართა და 1:1 დასრულდა.
არ გვაინტერესებსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსს!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
დარეგისტრირდით და ითამაშეთ ონლაინ მენეჯერული თამაში თქვენ შეგიძლიათ შექმნათ საოცნებო გუნდი, გააკეთოთ სტადიონი, იყიდო-გაყიდოთ ფეხბურთელები და შექმნათ კარგი გუნდი..... ითამაშოთ ლა ლიგაში, პრემიერ ლიგაში, ბუნდესლიგაში, ლიგა 1-ში, ერედივიზიონში, გადადით უმაღლეს დივიზინებში მოხვდით 4 ეულში და გადით ლიგაზე
რაც მტავარია ეს ყველაფერი შეგიძლიათ ითამაშოთ ქართულად!
0?'>http://trophymanager.com/?c=2710573':'>http://trophymanager.com/?c=2710573'))
კაცზე, რომელმაც საქართველოს ნაკრები იუარა და ტამაშობს მე-3 ბუნდესლიგაში, შეიძლება დაიწეროს სტატია წელიწადში ერთხელ,ისიც თვალსაჩინოებისთვის, მაგრამ ასეთი ინტენსივობით??
ხომ უნდა გავაცნობიეროთ რისი მოთხოვნილება აქვს საზოგადოებას? სტატია აბა ვისთვის იწერება?
გენაცვალეეე
ძანაც კაია ავტორო გააგრძელე სტატიების დადება,ვისაც არ აინტერესებს შეუძლია არ შემოვიდეს მის სტატიაზე,ვისაც გვაინტერესებს შემოვალთ და გავეცნობით ქართველ კაცზე ამბებს