წყალტუბოს „სამგურალის“ მთავარი მწვრთნელის პოსტი უჩა სოსიაშვილმა დატოვა. ინფორმაცია იმერული გუნდის ვებგვერდმა გაავრცელა.
ახალგაზრდა სპეციალისტი ფეხბურთელებს დაემშვიდობა და მათ წარმატებები უსურვა. მასთან ერთად გუნდიდან მისი თანაშემწე თამაზ სამხარაძეც წავიდა.
უჩა სოსიაშვილმა „სამგურალი“ საქართველოს ეროვნულ ლიგაში 20-წლიანი პაუზის შემდეგ დააბრუნდა და საქართველოს თასის ფინალში გაიყვანა, სადაც „გაგრასთან“ დამარცხდა.
მიმდინარე სეზონში „სამგურალმა“ 8 ტურში 6 ქულა დააგროვა და მეშვიდე ადგილზეა, ახალი მწვრთნელის ვინაობა კი მოგვიანებით გაირკვევა. სოსიაშვილი 2015 წელს გორის „დილასთან“ ერთად საქართველოს ჩემპიონი გახდა.
არ გვაინტერესებსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსსს!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
დარეგისტრირდით და ითამაშეთ ონლაინ მენეჯერული თამაში თქვენ შეგიძლიათ შექმნათ საოცნებო გუნდი, გააკეთოთ სტადიონი, იყიდო-გაყიდოთ ფეხბურთელები და შექმნათ კარგი გუნდი..... ითამაშოთ ლა ლიგაში, პრემიერ ლიგაში, ბუნდესლიგაში, ლიგა 1-ში, ერედივიზიონში, გადადით უმაღლეს დივიზინებში მოხვდით 4 ეულში და გადით ლიგაზე
კაცზე, რომელმაც საქართველოს ნაკრები იუარა და ტამაშობს მე-3 ბუნდესლიგაში, შეიძლება დაიწეროს სტატია წელიწადში ერთხელ,ისიც თვალსაჩინოებისთვის, მაგრამ ასეთი ინტენსივობით??
ხომ უნდა გავაცნობიეროთ რისი მოთხოვნილება აქვს საზოგადოებას? სტატია აბა ვისთვის იწერება?
გენაცვალეეე
ძანაც კაია ავტორო გააგრძელე სტატიების დადება,ვისაც არ აინტერესებს შეუძლია არ შემოვიდეს მის სტატიაზე,ვისაც გვაინტერესებს შემოვალთ და გავეცნობით ქართველ კაცზე ამბებს