„პარი სენ-ჟერმენის“ მთავარმა მწვრთნელმა, მაურისიო პოჩეტინომ ჟურნალისტებს თავისი გუნდის ახალგაზრდა ფორვარდის, კილიან მბაპეს შესახებ გაუზიარა შთაბეჭდილება.
„კილიანს შეუძლია რონალდუსა და მესის დონეზე ითამაშოს. ერთადერთი, რაც მას არ ჰყოფნის, დროა. პროცესს არაბუნებრივად ვერ დავაჩქარებთ. ვფიქრობ, მბაპე უკვე მსოფლიოს ერთ-ერთი საუკეთსეო ფეხბურთელია. მას დრო დასჭირდება, რათა კიდევ უფრო დაიხვეწოს და გაითქვას სახელი.“ - ციტირებს არგენტინელი სპეციალისტის სიტყვებს Le Parisien.
ოხ ადმი ნნ ; ))))))
1 ელი კომენტარის ავტორი რა სუბიექტურია ; ))) მერე კალათბურთის ცოდნაზე აქ პრეტენზიები ; )))) ნოვიცკიმ მეც ამერიკელი ვარ, რა დაგიშავეო ; )))))))))))
რა გინდა ბიჭო შენ? ყველა კომენტარზე ოპონირებას მიწევ, ირონიით წერ და შეურაყოფას რო მოგაყენებ მერე ატყდები ხოლმე, რა დავწერე შეცდომით? შენ უფრო გაქვცს მგონი პრეტენზიები კალათბურთის ცოდნაზე, ნოვიცკის რო პარკერზე წინ დააყენებ
არაამერიკელი
1-1 საუკეთესო გამთამაშებელი მსოფლიოში დღეისათვის.